سرنوشت انقلاب در فضای مجازی رقم می خورد
۴۷۹۸۵۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۴
۴۵۳۳
دبیر سابق شورای عالی فضای مجازی:
حسین انتظاری با بیان اینکه سرنوشت انقلاب اسلامی در فضای مجازی مشخص و رقم می‌خورد، گفت: باید مدیریت خود را در عرصه فضای مجازی سامان دهیم.
خبرگزاری فارس: حسین انتظاری در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: روزگاری بزرگترین شرکت‌های دنیا نفتی و نظامی بودند در حالیکه امروزه بزرگترین شرکت‌های دنیا، شرکت‌های نرم‌افزاری و رسانه‌ای هستند.

وی تصریح کرد: نظر مقام معظم رهبری تأسیس قرارگاهی در بستر فضای مجازی است اما با اجرای این فرمان معظم‌له خیلی فاصله داریم.

دبیر سابق شورای عالی فضای مجازی تصریح کرد: مهمترین دغدغه کشور مدیریت فضای مجازی است که متأسفانه این مدیریت در حال حاضر در اختیار ما قرار ندارد اما جنجال زیادی در حکمرانی این مدیریت در دنیا وجود دارد.

وی با بیان اینکه سرنوشت انقلاب اسلامی در فضای مجازی مشخص و رقم می‌خورد، گفت: باید برای سامان دادن عرصه فضای مجازی مدیریت مطلوبی انجام دهیم.

انتظاری گفت: 3 سال دیگر نسل پنجم تلفن هوشمند در دنیا به بازار عرضه می‌شود که اکثر اطلاعات ردوبدل شده در این تلفن‌ها بر پایه فیلم خواهد بود در حالیکه متأسفانه میزان تولیدات فیلم در حوزه اسلامی و ایرانی خیلی کم است. این در حالی است که باید برای 40 درصد جمعیت کشورمان که بین 18 تا 25 سال سن دارند برنامه‌ریزی مناسبی صورت گیرد.

وی در پایان اظهارداشت: باید در چهارچوب نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، مدیریت محتوا در عرصه فضای مجازی را گسترش داده و مطالبه مقام معظم رهبری در این عرصه را اجرایی کنیم و بکوشیم مدیریت محتوا در فضای مجازی توسط خودمان صورت گیرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج