13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۸۰۷۰۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
۲۱۳۵۶
آدولف هیتلر دیکتاتوری بود که ایده‌های دیوانه‌وارش و همچنین فلسفه‌اش از زندگی باعث شد تا کشورهای دنیا به سمت نابودی بروند و مردم زیادی در خلال جنگ کشته شوند. اما جز تفکرات نازی، آدولف هیتلر چه چیز دیگری در سر داشت؟
وب‌سایت فارنت - ابراهیم چهاردولی: آدولف هیتلر دیکتاتوری بود که ایده‌های دیوانه‌وارش و همچنین فلسفه‌اش از زندگی باعث شد تا کشورهای دنیا به سمت نابودی بروند و مردم زیادی در خلال جنگ کشته شوند. اما جز تفکرات نازی، آدولف هیتلر چه چیز دیگری در سر داشت؟
 
13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

آدولف هیتلر یک تکه‌ی گمشده پازل تاریخ است. مرگ او همچنان یک هاله از ابهام است و همچنان با قطعیت تمام نمی‌توان گفت او چگونه مرده است. گرچه قوی‌ترین نظریه این است که او با شلیک گلوله خود را کشته و ماموران اس اس جسد او را سوزانده‌اند تا به دست سربازان شوروی نیفتد. در کنار این همیشه در طول تاریخ تئوری‌ها و نظریات مختلفی درمورد او مطرح شده، در مورد اینکه او چه کارها کرده و چه کارهایی که قرار بوده انجام دهد.

۱. او به دنبال جام مقدس بود

ممکن است که هیتلر به صورت مخفیانه به دنبال جام مقدس بوده باشد. او گروهی را مامور کرد تا از طریق یافتن یک تکه از نقاشی‌های محراب گنت ون دایک، به جام مقدس برسد، او باور داشت این تکه گمشده حاوی یک نقشه به سوی جام مقدس خواهد بود. جام مقدس به صاحبش قدرت‌های ماورایی خاصی اعطا می‌کند که در این مورد به نظر می‌رسد هیتلر به دنبال جاوادنگی بوده است.
 
13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

۲. او یک فضاپیما داشت

این تئوری از زمان جنگ جهانی به میان بوده است. برخی خلبان‌ها هنگامی که شب بر فراز آلمان پرواز می‌کردند اشیا نورانی و عجیبی را در هوا می‌دیدند که حرکت می‌کنند و کاملا شبیه یک موجود فرازمینی هستند. خلبانان به این اشیا پرنده Foo Fighters لقب دادند. همچنین پس از جنگ نیز برخی محققین و دانشمندان در این باره که هیتلر برخی دانشمندان و مهندسین را مامور ساخت یک سری شی پرنده کرده بود صحبت کردند.
 
13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست! 

۳. او در ماه تمدن به راه انداخت

برخی بر این باورند که هیتلر یک تمدن فضایی روی سطح ماه خلق کرده است. وقتی که در مورد آدولف هیتلر حرف می‌زنیم در مورد یک شخصیت پلید صحبت می‌کنیم پس تئوری‌های توطئه مختلفی به ذهن انسان خواهد رسید. یکی از آن‌ها نیز این است. برخی اعتقاد دارند هیتلر فکر شکست خود را نیز کرده بود و قصد داشت اگر جنگ را واگذار کرد، به ماه سفر کند و آن‌جا سکنه بگزیند. خب مطمئنا فکر می‌کنید که ماه که نه اتمسفری دارد و نه شرایط زندگی در آن وجود دارد.
 
 13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

Vladimir Terziski یک مهندس بلغاری است که سال‌ها در مورد نازی‌ها و ماه تئوری‌های مختلفی ارائه کرده است. بزرگ‌ترین آن‌ها نیز این است که هیتلر در سال 1940 تا 45 قادر به فرود آمدن روی ماه بوده است و همچنین روی ماه ما شاهد اتمسفر و شرایط زندگی هستیم اما ناسا برای دست نیافتن کشورهای جهان سوم به ماه، اطلاعات غلطی از این سیاره به ما می‌دهد.

۴. او هدف ترورهای مختلفی بود

اگر فیلم "والکایری” یا "حرام‌زاده‌های بی‌شرف” را دیده باشید خواهید دید که گروه‌های مختلفی قصد ترور هیتلر را دارند. گرچه فیلم تارانتینو یک تخیل کاملا فانتزی است اما فیلم والکایری بر اساس واقعیت ساخته شده و یک تیم آلمانی که در ارتش خدمت می‌کرده‌اند قصد داشته‌اند تا هیتلر را از قدرت حذف کنند.
 
 13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

۵. او فرار کرد و همچنان زنده است

خب تئوری قوی در مورد مرگ هیتلر این است که او در پناهگاه خود در آلمان خودکشی کرد، اما برخی بر این باورند که او خودکشی نکرد و از همان پناهگاه به سمت آرژانتین فراری شد. این تئوری بر اساس کتاب Simoni Renee Guerriro است که ادعا می‌کند هیتلر در آرژانتین زندگی کرده و یک معشوقه سیاه‌پوست دارد!
 
 13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

۶. او یهودی بود!

هیتلر ایده‌آلش این بود که نسل بشریت را پاک‌سازی کند و همه را نسلی سالم و یک‌دست بار بیاورد. او می‌خواست تا تمامی یهودی‌ها را به قتل برساند و همه را نابود کند. اما نظریه‌ای وجود دارد مبنی بر اینکه او یهودی بوده است. پدر هیتلر، پدر خود را نمی‌شناخته و پدربزرگ هیتلر ناشناخته است. اما مادربزرگ هیتلر در یک خانواده ثروتمند یهودی کار می‌کرده و خدمتکار خانه بوده است. ایده اصلی این است که مادربزرگ هیتلر با برقراری رابطه با یکی از اعضای این خاندان باردار شده و پدر هیتلر به دنیا آمده است. در سال 2010 تلاش‌هایی برای انجام تست DNA صورت گرفت که بی‌نتیجه ماند پس این نظریه همچنان پابرجاست.
 
 13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

۷. برخلاف ظاهر او مرد خوبی بوده است

در اصل خیلی بر این باورند که هیتلر انسان خوبی بوده است و این رسانه‌ها هستند که سعی دارند تا او را مردی خبیث جلوه دهند. او علاقه خاصی به هنرهای تجسمی داشته و علایق لطیف دیگری نیز داشته است. همچنین دیکتاتورهای دیگری نیز در تاریخ وجود دارند که در کنار انجام امور خبیث و زشت علاقه‌ی خاصی به هنر داشته‌اند.  فرانسیسکو فرانکو دیکتاتور اسپانیایی مراسم رقص و آواز برپا می‌کرد و همزمان کشتار جمعی انجام می‌داد. پال پات دیکتاتور کامبوج که یک چهارم جمعیت این کشور را به قتل رساند نیز همینگونه است. صدام حسین و معمر قذافی نیز که مثال‌های متاخر این مسئله هستند.
 
 13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

۸. او معتاد بوده است!

متامفتامین یا همان چیزی که به عنوان شیشه کریستال مصرف می‌گردد در اصل در آلمان نازی به عنوان یک قرص با نام Pervitin مورد استفاده بوده است و بسیاری بر این باورند که پزشکان هیتلر نیز برای امور مختلف این دارو را به او تجویز کرده بودند. طبیعتا پس از مصرف چنین داروی سنگینی انتظار انجام اعمال عاقلانه از رهبر یک حزب نمی‌رود! پس می‌توان گفت که هیتلر واقعا یک معتاد کریستال بوده است.

۹. او خود شیطان بود

در اصل این نظریه از سوی سخنگوی واتیکان و پاپ مطرح شده است. خبرگزاری Dailymail مصاحبه‌ای در این باره دارد و به گفته پدر Gabriel Amorth هیتلر و حتی استالین تحت سلطه شیطان بوده‌اند.

طبق گفته او شیطان لزوما یک نفر را مورد سلطه خود قرار نمی‌دهد اما طی ادوار مختلف او افراد مختلف را زیر نظر و توجه مشخص و ویژه قرار می‌دهد و اعمال آن‌ها را تغییر می‌دهد.
 
 13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

۱۰. او کور بوده است

این یک گفته بالقوه نیست بلکه هیتلر واقعا کور بوده است. او پس از شرکت در جنگ جهانی اول یا همان "جنگ بزرگ” با یک سری گاز سمی تماس داشته و کور شده است. برخی می‌گویند که او مدت‌های مدید پزشکان مختلف را می‌دیده و تلاش داشته تا بینایی کامل خود را بازیابد. اما این نابینایی تا پایان عمر او با او همراه بوده است.

۱۱. او به کیمیاگری اعتقاد داشت

کیمیاگری علمی بود در دوران پیش تاریخی که بسیاری باور داشتند به وسیله آن می‌توان مواد مختلف را تبدیل به طلا کرد. بسیاری به این باور رسیدند که این ادعاها بی‌اساس است و چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. اما هیتلر چنین تفکری نداشت و برخی دانشمندان خود را مامور کرده بود تا به این فن جادویی دست یابند. مشخص نیست هیتلر چقدر زمان و هزینه صرف این تحقیقات کرده بود تا متوجه شود که همگی بی‌اساس هستند.
 
 13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست!

۱۲. او یک میلیاردر بود

هیتلر یک میلیاردر مخفی بود. برخی می‌گویند او ثروت عظیمی داشته و همیشه از پرداخت مالیات طفره رفته بوده است. البته برای شخصیتی که کشورهای دنیا را به جان هم انداخته، فرار از مالیات جرم کمی محسوب می‌شود. اما مسئله اینجاست که هیتلر از طرق مختلفی ثروت عظیمی به جیب زده بوده، مثلا کپی‌رایت عکس‌هایی که از او منتشر می‌شده متعلق به خود او بوده و از این طریق پول زیادی کسب می‌کرده. ولی در پایان پس از مرگ او ثروت او نیز ناپدید می‌شود و بسیاری همچنان بر این باورند که ثروت گنج‌گونه او جایی مخفی است.

۱۳. او جیمز باند بوده است!

البته منظور از این جمله جیمز باند بالفعل نیست، بلکه منظور این است که او برای سرویس اطلاعاتی بریتانیا فعالیت داشته است. این نظریه در مورد بسیاری از دیکتاتورها و رهبران دنیا وجود دارد، که بسیاری از این افراد توسط سرویس‌ها و دولت‌های بیگانه پشتیبانی می‌شدند. این نظریه قوت بالایی دارد، حتی روزنامه Sun در یک شماره تصاویری از یک فیلم متعلق به خانواده سلطنتی را منتشر کرد که پادشاه ادوارد به ملکه سلام نظامی نازی‌ها را یاد می‌دهد.
 
13 تئوری جالب و باورنکردنی در مورد هیتلر که همچنان بر سر زبان‌هاست! 

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1395/12/16
او دیوانه شیطان صفت واز مرید ان ابلیس بوده است به غیر از ابلیس رانده شده کدامین موجود میتواند دستور دهد که زنان وکودکان وانسانها ی بی دفاع را زنده زنده در کوره های آتش بسوزانند .....پروردگارا به ما انسان ها رحم فرما وآقا وامام زمان ما رارخصت اعتا فرما. ....
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
تا افراد نا آگاه و متعصبی مثل شما هست، آقا ظهور نمی کنه
این کوره ها و خزعبلات همش ساخته ی خود یهودی هاست، کی میخواید با پژوهش حرف بزنید
برو مشق هات رو بنویس، برای این مسائل هنوز زوده من و تو حرف بزنیم
ماريا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
مهدي عج الله وقتي ظهور كرد قراره امثال تو رو كه دشمن اسلامند به راه راست بياره امثال تو كه بدون هيچ تحقيقي هر حرفي رو قبول ميكنيد و ادماي بزرگي مثل هيتلر و زير سوال مي بريد منم دعا ميكنم زود تر حضرت مهدي ظهور كنه تا ما مسمان ها از دست امثال شما ها راحت بشيم الهي امين
اریایی نه عرب پرست
United Kingdom
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
تو گمشو برو سینه تو بزن تو گل بخواب و برای تازی ها گریه کن ت ولیاقت نداری درباره وطن پرست ها حرفی بزنی تازی پرست احمق کی بشه تموم شما تازیرست هارو یکی یکی زنده بگور کنیم
بدون نام
Brazil
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
نازی
United Kingdom
17:43 - 1397/04/16
اولن دوست خر من تو یه ابله پیش نیسی که پدر المان رو ک همین المان زمان حال هر چی داره از هیتلر داره رو یه شیطان خواندی شیطان کسی است که پول مردم گشنه هپخود را بدهد به دشمنان دیرین اون نه این که با دشمنان دیرین یه کشور مبارزه کند تو فقط یه ابله هستی ک هیچی از این بزرگ مردان نمیدونی برای تو محمد شهوت ران یه پیامبر و برای تو یه مرد با تموم کار های نیک یه دیکتاتور تو یه بیشعور هستی
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1397/06/15
تو با اون پرچم انگلیس حرف نزن ما عرب پرست نیستیم ما خدا رو می پرستیم
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/03/25
افتضاح بود حالا خوبه کتاب نبرد من تو ایران آزاده ولی شما بیسوادا بدون کمی مطالعه هر نظری دلتون میخواد میدید مخصوصا اون قسمتش که میگه هیتلر یهودیه افتضاحه درود بر پیشوای آریایی ها آدولف هیتلر بزرگ
پاسخ ها
هیتلر مرد برزرگ المان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
خداوند ما را هدایت فرماید ؟؟ شما دیگه چ خر هایی هستید بابا
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1398/04/13
خاک تو اون سرتون با این اطلاعاتی که منتشر می کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
اورانوس_فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی