فینیکس مانع حضور حامد حدادی در تیم ملی
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۰۰۴۶
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۳
۳۶۲۲
حامد حدادی جام ملت ها را از دست می دهد؟
باشگاه فینیکس به حامد حدادی گفته باید برای تمرینات پیش فصل در آمریکا بماند اما تیم ملی هم باید در جام ملت های آسیا شرکت کند. فدراسیون بسکتبال ایران برای داشتن حامد به فینیکس نامه زده و قانون فیبا را به آنها یادآوری کرده است

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: باشگاه فینیکس به حامد حدادی گفته باید برای تمرینات پیش فصل در آمریکا بماند اما تیم ملی هم باید در جام ملت های آسیا شرکت کند. فدراسیون بسکتبال ایران برای داشتن حامد به فینیکس نامه زده و قانون فیبا را به آنها یادآوری کرده است

فدراسیون بسکتبال در نامه رسمی از تیم فینیکس سانز خواسته که مقدمات حضور حامد حدادی سنتر ایرانی این تیم در تمرینات تیم ملی را فراهم کند. مسئولان فینیکس گفته اند که حدادی برای شرکت در کمپ تمرینی پیش از فصل آینده این تیم باید در آمریکا بماند اما مسئولان فدراسیون ایران با استناد به قوانین فیبا از فینیکس خواسته اند حدادی را برای شرکت در تمرینات تیم ملی و حضو ردر بازی های غرب آسیا به ایران بفرستند.

محمدرضا مشحون، رئیس سازمان تیم های ملی بسکتبال در این باره به تماشا می گوید: «رسما نامه زده ایم و به آنها تذکر داده ایم، چون این مسابقات زیر نظر فیبا برگزار می شود، نمی توانند این بازیکن را به تیم ملی کشورش ندهند. ما برای جام ملت ها به او نیاز داریم.»

حامد حدادی جام ملت ها را از دست می دهد؟

دیروز مهر در خبری نوشته بود که مسئولان فدراسیون نامه مشابه ای را هم برای حضور ارسلان کاظمی در ایران به رایس فرستاده اند. این خبر چند ابهام داشت اینکه رایس تیم قبلی ارسلان است و او چند ماهی می شود در اورگن بازی می کند. در این مدت هم بارها گفته شده که ارسلان به دلیل مشکل سربازی نمی تواند به ایران بیاید و از طرف باشگاهش منعی نشده است.

مشحون خبر ارسال این نامه را تکذیب می کند: «ارسلان مشکل حامد را ندارد. متاسفانه مشکل خدمت سربازی او هم پابرجاست و این مسئله است که باعث می شود نتواند به ایران بیاید. در حال رایزنی هستیم و امیدواریم هر چه زودتر این مشکل را حل کنیم. به ارسلان هم نیاز داریم.»

چند روز پیش بچیروویچ سرمربی تیم ملی گفته بود که بازیکنان تیم ملی مجبور نیستند از اول اردوها حاضر باشند و اگر دلیل موجهی داشته باشند، می توانند با هماهنگی کادر فنی در زمان مشخص دیگری به اردوها اضافه شوند اما دیروز مهر از قول رضا مشحون نوشت که اگر حامد و ارسلان به موقع نیایند خط می خورند.

رئیس سازمان تیم های ملی صحبت هایی را که از قول او نقل شده، تکذیب می کند: «من نگفتم خط می خورند. خبرنگار از من پرسید که اگر این بازیکنان در مانیل به تیم ملی اضافه شوند، آنها را می خواهید، من هم گفتم دیگر آن موقع به کار تیم ملی نمی آیند. گفتم بازیکن باید در سیستم تیمی جای بگیرد اما اینکه کادر فنی چه زمانی می خواهد که آنها حتما در اردو باشند، خودشان باید تعیین کنند نه من.»

بچیروویچ: باید با کاظمی کنار بیاییم


مهمت بچیروویچ بعد از اینکه همه چیز را بررسی کرده و برنامه هایش را داده، درباره این دو بازیکن صحبت می کند. او به باشگاه خبرنگاران می گوید: «من می خواهم همه بازیکنان را در کنار هم داشته باشم. آمدن یک بازیکن 2 هفته قبل از تمرینات برایم قابل قبول نیست. البته هنوز هنوز با ارسلان صحبت نکرده ام. قطعا آرزوی این بازیکن اول رسیدن به NBA است و من نمی خواهم این فرصت را از ارسلان بگیرم. از طرفی من هم برنامه هایی برای تیم ملی دارم و در نهایت باید با در نظر گرفتن شرایط 2 طرف با هم کنار بیاییم.»

در دوره قبلی جام ملت ها ارسلان کاظمی به خاطر مشکل خدمت سربازی اش اصلا به ایران نیامد و از آمریکا مستقیم به تیم ملی اضافه شد. ماتیچ او را به عنوان پست 4 اصلی تیم ملی انتخاب کرد و ناراحتی و اختلافات درون تیمی را شروع کرد.

سرمربی تیم ملی در این باره می گوید: «شیوه کار من به این شکل نیست. در این مورد هم به اوشینه ساهاکیان حق می دهم که بعد از 2 ماه تمرین در کنار تیم ملی از آمدن بازیکن دیگری بدون تمرین ناراحت شود.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر