بارش برف، اردبیلی ها را خانه نشین کرد
۵۰۵۹۵۰
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
۳۲۷۹
آسمانی تمام ابری و بارش برف و باران در بسیاری از شهرستان های استان اردبیل، در سیزدهمین روز از بهارو روز طبیعت شهروندان را خانه نشین کرد.
خبرگزاری ایرنا: آسمانی تمام ابری و بارش برف و باران در بسیاری از شهرستان های استان اردبیل، در سیزدهمین روز از بهارو روز طبیعت شهروندان را خانه نشین کرد.
 
بر اساس نقشه های هواشناسی، هم اکنون در تمامی مناطق استان اردبیل آسمان تمام ابری بوده و در بسیاری از شهرستان ها نیز بارش باران و برف گزارش شده است.
 
بر اساس این گزارش، در برخی از مناطق استان بارش باران ملایم و در مناطق کوهستانی نیز بارش برف گزارش شده است.
 
هواشناسی استان اردبیل اعلام کرد که دمای هوا در ساعت 9.30 صبح روز یکشنبه بین منفی 2 درجه در شهرستان نمین و 4 درجه بالای صفر در پارس آباد ، بیله سوار و کوثر متغییر می باشد.
 
مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل نیز اعلام کرد که آسمانی تمام ابری و در برخی جاده ها بارش باران و برف در جریان است.
 
این مرکز افزود: تمامی جاده های استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد اما رانندگان در گذر از جاده های کوهستانی زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی با خود همراه داشته باشند.
 
بر اساس پیش بینی هواشناسی سامانه سرد و بارشی تا روز دوشنبه در استان تداوم داشته و از روز سه شنبه از منطقه خارج شده و دما رو به افزایش خواهد گذاشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج