لک: داور 2 پنالتی ما در بازی با سپاهان را ندید
۵۰۷۲۷۴
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
۳۱۸۳ 
دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا گفت:سایپا آنقدر تیم باشخصیتی است که حتی حرف سقوط این را نباید زد.
خبرگزاری فارس: حامد لک دروازه‌بان سایپا درباره شکست مقابل سپاهان گفت:نمایش خوبی مقابل سپاهان انجام دادیم و اگر ده نفره نمی شدیم شرایط اینگونه نمی‌شد. سپاهان هیچ برتری نسبت به ما نداشت و علی‌رغم 10 نفره بودن می توانستیم بازی را مساوی کنیم. داور بازی دو پنالتی ما را نگرفت و دو بازیکن سپاهان هم باید اخراج می شدند. سپاهان تیم خوبی است و همیشه بازی کردن با این تیم در اصفهان سخت است.
 
وی در مورد شرایط جدول و اینکه خطر سقوط سایپا را تهدید می کند افزود:سایپا آنقدر تیم باشخصیتی است که حتی حرف سقوط این را نباید زد. این هفته هم اگر باختیم یک اتفاق بود و 10 نفر نمی شدیم با امتیاز از اصفهان بر می گشتیم. داور هم دو پنالتی ما را نگرفت که روی نتیجه بازی تاثییر گذار بود.از هم اکنون دو تیم سقوط کننده مشخص هستند و کاملا واضح است که دو تیم سقوط کننده چه تیم هایی هستند. در این هفته نفت را می بریم و همه این داستان ها برای سایپا تمام می شود. البته بازی با تیم های علی دایی سخت است و تلاش تیم های علی آقا در بازی زیاد است اما سایپا باید این بازی را ببرد و می برد.

لک در مورد دو برد تیم ملی هم گفت:تیم ملی کار بزرگی کرد و هیچ وقت تا این حد برای رفتن به جام جهانی آسوده نبودیم و باید به کی روش و بازیکنان خسته نباشید گفت و از آنها تشکر کرد.رفتن تیم ملی به جام جهانی به نفع همه فوتبال است و باعث پیشرفت فوتبال می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج