جاده کرج - چالوس لغزنده است
۵۰۷۴۲۱
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
۴۲۲۳ 
رئیس پلیس راه استان البرز از لغزنده بودن جاده کرج-چالوس خبر داد و گفت: رانندگان برای عبور از این محور، خودروهای خود را به امکانات ایمنی تجهیز کنند.
خبرگزاری فارس: رضا گودرزی امروز اظهار داشت: با توجه به بارش برف و باران در استان البرز و آغاز بارش برف در محورهای کوهستانی و ارتفاعات این استان لذا لازم است تا رانندگان برای عبور از محور کرج-چالوس به طور قطع خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.

وی ادامه داد: در این راستا رانندگان باید مقررات راهنمایی و رانندگی را به طور کامل رعایت کرده و با سرعت مطمئنه در این محور‌ها حرکت کنند.

رئیس پلیس راه استان البرز تأکید کرد: در این راستا هم‌اکنون محور کرج-چالوس با مه‌گرفتگی و لغزندگی همراه است و لازم است تا موارد ایمنی رعایت شود.

گودرزی با تأکید بر اینکه از محدوده سه راهی دیزین به سمت شمال مه‌گرفتگی و کاهش میزان دید را داریم، خاطرنشان کرد: با توجه به لغزنده بودن محور‌ها ضرورت دارد رانندگان علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه وسایل گرمازا نیز به همراه داشته باشند.

وی در خصوص وضعیت ترافیک در راه‌های البرز نیز گفت: اکنون ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج- قزوین از محدوده پل استاندارد تا پل فردیس و در آزادراه تهران-کرج از محدوده پل فردیس تا کلاک و در ادامه در محدوده گرمدره سنگین است.

رئیس پلیس راه استان البرز خاطرنشان کرد: در خط شمالی آزادراه تهران- کرج-قزوین نیز ترافیک روان گزارش شده است.

به گفته گودرزی وضعیت ترافیک در محور کرج-چالوس نیز عادی گزارش شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج