برگومی: فکر نمی کنم زیدان بهتر از پیولی باشد
۵۰۷۵۴۹
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹
۲۱۷۰ 
بعد از شکست اینتر مقابل سمپدوریا، استفانو پیولی، سرمربی این تیم با انتقاداتی مواجه شد اما بپه برگومی تأکید کرد که این مربی از زیدان هم بهتر است.
وبسایت نود: بعد از شکست اینتر مقابل سمپدوریا، استفانو پیولی، سرمربی این تیم با انتقاداتی مواجه شد اما بپه برگومی تأکید کرد که این مربی از زیدان هم بهتر است.

 با شکست شب گذشته نراتزوری، امید های این تیم برای قرار گرفتن در جمع ۳ تیم برتر لیگ کمرنگ تر شد. برگومی، اسطوره باشگاه اینتر در مصاحبه با Radio ۲۴ گفت:

در حال حاضر غلبه بر تیم مارکو جیامپائولو (سرمربی سمپدوریا) کار آسانی نیست. آیا این درست است که استفاده از بروزوویچ به جای کوندوگبیا چنان تفاوت عظیمی ایجاد کرد؟ قطعاً این تصمیم نمی تواند تأثیری روی قضاوت در مورد پیولی داشته باشد. این انتقادات مستمر و عدم شفافیت در مورد آینده او برای تیم و مربی خوب نیست. تا قبل از بازی دیشب، پیولی به طور میانگین در هر مسابقه ۲،۲۴ امتیاز کسب کرده بود، که دستیابی به این میانگین سخت است. اجازه نخواهم داد که بی جهت تحت تأثیر نتیجه دیشب قرار بگیرم.

برای مثال، وقتی سیلیو برلوسکونی برای اولین بار در میلان آریگو ساکی را روی کار آورد، او در بهترین دوران خود قرار نداشت، اما دید مناسبی داشت. فکر نمی کنم زیدان مربی بهتری نسبت به پیولی باشد و او به همراه رئال مادرید قهرمان اروپا شده است. اگر اینتر ترکیب خود را با چند خرید جدید تقویت کند می توانند با پیولی هم به قهرمانی برسند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج