آمازون مجبور است پول والدین بچه‌ها را پس دهد
۵۰۷۸۷۰
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
۴۸۵۷ 
نزدیک به یک سال پس از آنکه آمازون در دادگاه به اتهام صدور غیرقانونی صورت حساب برای خریدهای درون‌برنامه‌ای غیرمجاز گناه‌کار شناخته شد، خبردار شده‌ایم که این شرکت تصمیم گرفته تقاضای تجدیدنظر خود را پس بگیرد و برای بازپرداخت هزینه‌ها به کاربران، شرایط را مهیا کند.
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: نزدیک به یک سال پس از آنکه آمازون در دادگاه به اتهام صدور غیرقانونی صورت حساب برای خریدهای درون‌برنامه‌ای غیرمجاز گناه‌کار شناخته شد، خبردار شده‌ایم که این شرکت تصمیم گرفته تقاضای تجدیدنظر خود را پس بگیرد و برای بازپرداخت هزینه‌ها به کاربران، شرایط را مهیا کند.
 
آمازون مجبور است پول والدین بچه‌ها را پس دهد 

هزینه‌های خریدهای درون‌برنامه‌ای به دلیل خریدهایی بوجود آمده بود که کودکان هنگام بازی با اپ‌های مجانی انجام داده بودند. در سال ۲۰۱۶، یک قاضی فدرال تشخیص داد که آمازون نتوانسته به شکلی شفاف به والدین آگاهی دهد که اپ‌های مجانی ممکن است خریدهای درون‌برنامه‌ای داشته باشند و اخطارها و رمزعبورهای لازم را برای جلوگیری از خریدهای ناخواسته را به کار نگرفته است. کمیسیون تجارت فدرال تخمین زده است که ظرف سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶، از همین طریق حدود ۷۰ میلیون‌دلار خسارت به والدین وارد شده است.

گفته می‌شود که شرکت آمازون به زودی برنامه بازپرداخت خسارت‌ها را آغاز می‌کند. در ماه میلادی نوامبر، تلاش آمازون برای بازپرداخت این خسارت‌ها در قالب کارت‌های هدیه توسط دادگاه رد شد، بنابراین انتظار داریم این شرکت به مشتریان آسیب دیده به شکل مستقیم پول پرداخت کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج