حجم بالای تماس، دلیل قطعی شبکه مخابرات خراسان
۵۰۷۹۷۴
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
۳۱۳۶ 
سخنگوی شرکت مخابرات ایران از بررسی وضعیت شبکه مخابراتی استان خراسان رضوی در پی وقوع زلزله ۶ ریشتری خبر داد و گفت: شبکه مخابراتی با وجود شدت زلزله صبح امروز، سالم و برقرار است.
خبرگزاری مهر: سخنگوی شرکت مخابرات ایران از بررسی وضعیت شبکه مخابراتی استان خراسان رضوی در پی وقوع زلزله ۶ ریشتری خبر داد و گفت: شبکه مخابراتی با وجود شدت زلزله صبح امروز، سالم و برقرار است.
 
حجم بالای تماس، دلیل قطعی شبکه مخابراتی خراسان 

محمدرضا بیدخام وجود اختلال در برقراری تماس با استان زلزله زده خراسان رضوی را افزایش حجم ترافیک ارتباطی و تعدد تماس با مشترکان این استان عنوان کرد و گفت: درپی وقوع زمین لرزه، شبکه مخابراتی استان خراسان رضوی بررسی شد و آخرین گزارشها حاکی از آن است که خسارتی به این شبکه وارد نشده و شبکه مخابراتی برقرار و سالم است.

وی گفت: قطعی شبکه مخابراتی به دلیل زلزله نیست و به علت حجم بالای تماس با اختلال در این شبکه مواجه هستیم که امیدواریم طی ساعات آینده، میزان تماس به حالت عادی بازگردد.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: میزان حجم مکالمات هنوز راهیابی نشده است اما آنچه که مشخص است این است که چندبرابر ظرفیت موجود، تماس با تلفن های استان خراسان رضوی گرفته می شود که این موضوع باعث ایجاد بارترافیکی بسیار زیاد در شبکه شده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج