اسماعیل‌پور: فقط با 5 روز تمرین به کرواسی رفتیم
۵۰۸۷۷۲
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۲
۲۸۷۴ 
ملی‌پوش تیم فوتسال کشورمان گفت: تیم ما فقط با پنج روز تمرین به کرواسی رفته بود و به همین دلیل بازیکنان مشکل بدنی داشتند.
خبرگزاری تسنیم: ملی‌پوش تیم فوتسال کشورمان گفت: تیم ما فقط با پنج روز تمرین به کرواسی رفته بود و به همین دلیل بازیکنان مشکل بدنی داشتند.

احمد اسماعیل‌پور در خصوص اردوی تیم ملی فوتسال و برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل کرواسی اظهار داشت: سال 95 بسیار پرفشار بود و بعد از اتمام لیگ مجبور شدیم چند روز استراحت کنیم. به همین دلیل فقط با پنج روز تمرین به کرواسی رفتیم و با این تیم بازی کردیم.

وی افزود: کرواسی تیم خوب و فیزیکی بود و بازیکنان آماده‌ای داشت. به دلیل اینکه فقط چند روز تمرین کرده بودیم مشکل بدنی داشتیم. در بازی اول مقابل کرواسی بازی آنطور که ما می‌خواستیم پیش نرفت اما در بازی دوم اگر از فرصت‌هایی که بدست آوردیم استفاده می‌کردیم می‌توانستیم با اختلاف بالا کرواسی را شکست دهیم. 

بازیکن تیم ملی فوتسال در مورد حضور بازیکنان جوان در اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: بازیکنان جوانی که به اردو دعوت شدند همه خوب هستند و در لیگ هم بازی‌‌های خوبی را انجام داده‌اند. برگزاری بازی‌های دوستانه به آنها کمک می‌کند تا تجربه لازم برای حضور در مسابقات را بدست بیاورند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج