ماشین حکومت ترامپ شکسته شد
۵۰۹۱۴۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۹
۱۱۶۰۸ 
نخست وزیر روسیه:
دیمیتری مدودیف نخست وزیر روسیه تجاوزگری موشکی روز جمعه آمریکا علیه سوریه را نشانه «شکسته شدن ماشین حکومت ترامپ در برابر محافل سیاسی» جنگ طلب واشنگتن خواند.
خبرگزاری ایرنا: دیمیتری مدودیف نخست وزیر روسیه تجاوزگری موشکی روز جمعه آمریکا علیه سوریه را نشانه «شکسته شدن ماشین حکومت ترامپ در برابر محافل سیاسی» جنگ طلب واشنگتن خواند.
 
مدودیف در فیس بوک خود با اعلام اینکه حمله های موشکی به سوریه، آمریکا را در آستانه رویارویی با روسیه قرار داد، نوشت: اکنون ابهام های دوره رقابت های انتخاباتی آمریکا از بین رفته است و کاخ سفید به جای نظر مبارزه مشترک با داعش، بر ضد دولت قانونی سوریه عمل می کند.

نخست وزیر روسیه ادامه داده است: آمریکا اقدام های مغایر قوانین بین المللی را بدون تائید سازمان ملل و سپری کردن تشریفات کنگره برای آغاز اقدام های جنگی در برابر سوریه انجام می دهد.

مدودیف همچنین نوشته است: هیچ کس وعده های اعلام شده در جریان رقابت های انتخاباتی را بزرگنمایی نمی کند، اما حدودی برای رفتار مناسب وجود دارد که فراتر از آن بی اعتمادی است.

وی ادامه داده است: اما، روابط تخریب شده روسیه و آمریکا ناگوار کننده است و مسلم اینکه تروریست ها از این وضعیت خرسندند. مورد دیگر اینکه، دولت این کشور با اقدام جنگی خود ثابت کرد، غیرمستقل و بشدت به محافل سیاسی واشنگتن وابسته است، در حالیکه آنها در دوره تحلیف ترامپ، بشدت از سخنان وی انتقاد کردند.

مدودیف در پایان نوشته است: پس از انتخاب ترامپ، دریافتم همه چیز به آن بستگی دارد که ماشین حکومت وی شکسته شود و برای عملی شدن این پیش بینی نیز 75 روز لازم بود.
آمریکا بامداد امروز (جمعه) با دستور دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور، حمله موشکی به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه را انجام داد، در حالیکه این مقر نظامی یکی از اصلی ترین مراکز فرماندهی عملیات ضدتروریستی در منطقه به ویژه استان حمص است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج