نامزد در سایه، بازی در زمین اصولگرایان است
۵۰۹۲۱۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
۳۳۱۷ 
استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نامزد در سایه بازی در زمین اصولگرایان است بنابراین اصلاح‌طلبان باید بر این موضوع پافشاری کنند که تنها کاندیدایشان روحانی است.
پایگاه خبری انتخاب: استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نامزد در سایه بازی در زمین اصولگرایان است بنابراین اصلاح‌طلبان باید بر این موضوع پافشاری کنند که تنها کاندیدایشان روحانی است.

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در مخالفت با انتخاب نامزد در سایه از سوی اصلاح‌طلبان اظهار کرد: بنده معتقدم طرح نامزد پوششی، از اساس کار درستی نیست.

وی افزود: درست است که در انتخابات سال 92 این اتفاق افتاد و مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی که چهره اصلی طیف اعتدال و اصلاح‌طلبان بود، رد صلاحیت شد، اما ایشان بلافاصله پشت آقای روحانی آمدند و در نهایت آقای عارف هم به نفع وی کنار رفت اما این شرایط برای سال 92 بود.

نامزد در سایه بازی در زمین اصولگرایان است / آنهایی که می گویند در کنار روحانی نامزد دیگری وجود دارد، آب به آسیاب اصولگرایان می ریزند / باید قرص و محکم پشت روحانی بایستیم

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: اینکه ما بگوییم نامزد در سایه داریم چون کاندیدای اصلی ما ممکن است رد صلاحیت شود خطای بزرگی بوده چراکه این اقدام بازی کردن در زمین اصولگرایان است بنابراین ما باید قرص و محکم پشت آقای روحانی و کاندیداتوری اش بایستیم.

زیباکلام بیان کرد: اصلاح‌طلبان باید براین موضوع پافشاری کنند که یک نامزد انتخاباتی بیشتر ندارند، این تصمیمی است که باید بزرگان اصلاحات بگیرند، بنابراین اینکه بنده یا آقای عارف یا آقای معین یا آقای الیاس حضرتی اعلام کنیم که در کنار آقای روحانی نامزدهای انتخاباتی دیگری هم داریم در حقیقت آب به آسیاب اصولگرایان به خصوص تندروهای جریان اصولگرا ریخته ایم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج