6 ستاره‌ای که تراکتور حسرتشان را می‌خورد
۵۰۹۴۴۵
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
۱۲۹۷۷ 
در روزهای ناکامی تراکتورسازی این تیم حسرت 6 ستاره ای را می خورد که در نیم فصل دوم نتوانست از آنها استفاده کند.
ورزش سه: تیم تراکتورسازی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر نتایج خوبی کسب نکرد تا نه تنها قهرمانی در لیگ شانزدهم را از دست بدهد که حالا رتبه دوم را نیز دیگر در اختیار ندارد. در واکاوی دلایل این نتیجه گیری مسائل زیادی تاثیر گذار بود تا تیم تحت امر امیر قلعه نویی به این روز دچار شود اما شاید مهلک ترین ضربه به تراکتورسازی بعد از محرومیت فیفا زده شد. جایی که روی سهل انگاری مدیران قبلی باشگاه تراکتورسازی این تیم نتوانست از 4 بازیکن جدید خود در لیگ برتر استفاده کند.

تراکتوری ها که سروش رفیعی را در نیم فصل از دست دادند، امیدوار بودند با جذب امید عالیشاه، هاشم بیگ زاده، احمد نوراللهی و سجاد شهباززاده به روزهای خوب برگردند اما منع فیفا برای عدم استفاده از این نفرات باعث شد تراکتور به ناگهان با کمبود بازیکن مواجه شود.

در عین تراکتوری ها سروش رفیعی را نیز در اختیار نداشتند؛ رفیعی که در نیم فصل اول ستاره تراکتورسازی بود و نقش زیادی در نتایج خوب این تیم داشت، در ادامه لیگ به پرسپولیس پیوست و تیم رقیب تراکتور را قدرتمند کرد و این به معنی تضعیف مضاعف تراکتور بود.

مصدومیت سینا عشوری از ناحیه رباط صلیبی و خروج اجباری او از لیست تیم مزید بر علت شد تا تراکتورسازان در روزهای ناکامی حسرت 6 ستاره ای را بخورند که آنها را از دست دادند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج