صبحانه در کشورهای مختلف جهان
۵۰۹۵۵۳
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
۹۵۵۱ 
شما صبحانه چه می خورید؟ جوابی که به این سوال ساده می دهید درواقع چیزهای زیادی درباره سنت های کشور شما به ما می گوید.
برترین ها: شما صبحانه چه می خورید؟ جوابی که به این سوال ساده می دهید درواقع چیزهای زیادی درباره سنت های کشور شما به ما می گوید. همه ما می دانیم که غذا دریچه ای به سوی فرهنگ است و اولین وعده غذایی روز اهمیت شگفت آوری در بسیاری نقاط دنیا دارد. البته در بسیاری کشورها، مدرنیزه شدن موجب کاهش وعده های غذایی غنی شده که صبح مصرف می شود. صبحانه می تواند تفاوت های جزئی در مناطق مختلف یک کشور داشته باشد اما چه صبحانه درست مانند ناهار و شام باشد و چه ظرف ویژه خودش را داشته باشد، مهم ترین وعده روز است که طراحی شده تا روزتان را به بهترین نحو آغاز کنید.

پاکستان

اگرچه این صبحانه در بسیاری مناطق هند هم مصرف می شود، الوپاراتا نوعی خمیرسیب زمینی پخته شده روی تاوای داغ با کره یا روغن است و اغلب با کره، ترشی یا انواع سس تند سرو می شود.
 
صبحانه در کشورهای مختلف جهان
 

 
مکزیک

مکزیکی ها صبحانه را بسیار جدی می گیرند. در حقیقت بعضی ها مکزیکوسیتی را یکی از بهترین شهرهای صبحانه در سراسر جهان می دانند. آن ها تورتیلای سرخ شده با سالسای سبز یا قرمز می خورند. مرغ خرد شده و حبوبات نیز اغلب به آن اضافه می شود.

صبحانه در کشورهای مختلف جهان
 

 
چین

صبحانه در چین بسیار متنوع است اما خمیرهای ترد سرخ شده ای به نام تیائو که دونات چینی نیز به آن ها گفته می شود در سراسر آسیای جنوب شرقی در دسترس هستند. مردم اغلب آن ها را با شیرسویای گرم یا کایو مصرف می کنند.
 
 صبحانه در کشورهای مختلف جهانایتالیا

ایتالیایی ها عاشق صبحانه سریع و ساده و شیرین هستند. کاپوچینوی کلاسیک یا اسپرسو همراه با کورنتو به صورت ساده یا با مربا، شکلات و کرم شیرینی خورده می شود.
 
 صبحانه در کشورهای مختلف جهانجامائیکا

اکی و ماهی شور صبحانه ملی جامائیکاست. اکی میوه ای است که از غرب آفریقا در قرن 18 وارد جامائیکا شد و وقتی پخته می شود طعم و مزه تخم مرغ نیمرو را دارد و همراه با پیاز، گوجه و ادویه سرو می شوند. گاهی برنج و نخودفرنگی هم در کنار این ها خورده می شود.
 
صبحانه در کشورهای مختلف جهان 
 


کلمبیا

چانگوآ، سوپ شیر و تخم مرغ، صبحانه محبوب آن هاست که اغلب همراه با نانی به نام کالادو که در سوپ نرم می شود خورده می شود.

 صبحانه در کشورهای مختلف جهاناوکراین

این صبحانه نه تنها در اوکراین، بلکه در روسیه، بلاروس، لیتوانی و صربستان نیز خورده می شود. کوارک، یک پنیر تازه همراه با کرم و مربای شیرین صبحانه اوکراینی هاست.
 
 صبحانه در کشورهای مختلف جهان
 


اسپانیا

صبحانه اسپانیایی ها نان و گوجه است و قطعاتی از نان همراه با سیر، گوجه و روغن زیتون صبحانه ساده و موثر مردم این کشور است.

 صبحانه در کشورهای مختلف جهان
 


ایسلند

هیچ چیز مثل یک کاسه سوپ بلغور جو در زمستان های ایسلندی سرد نمی چسبد. این غذا اغلب با کره، شکر قهوه ای یا کشمش خورده می شود.
 
 
صبحانه در کشورهای مختلف جهان
 

 
آلمان

گوشت، پنیر همراه با انواع نان و مربا صبحانه مردم آلمان است.

 صبحانه در کشورهای مختلف جهان
 

 
ایرلند
 
یک صبحانه کامل در ایرلند اختلاف کمی با صبحانه انگلستان و اسکاتلند دارد و شامل تخم مرغ، لوبیای پخته، نان سوسیس، گوجه و قارچ سرخ شده می شود.
 
 صبحانه در کشورهای مختلف جهان
 
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1396/01/19
سیر برا صبحونه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1396/01/21
از صبحانه اسکاتلند خوشمان امد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج