تعیین وزن مواد مخدر برای مجازات اعدام
۵۰۹۶۵۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
۱۵۲۰۰ 
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون در هفته جاری در مورد تعیین وزن مواد مخدر برای مجازات اعدام تولیدکننده، واردکننده، توزیع کننده و فروشنده این مواد تصمیم‌گیری خواهد کرد.
خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون در هفته جاری در مورد تعیین وزن مواد مخدر برای مجازات اعدام تولیدکننده، واردکننده، توزیع کننده و فروشنده این مواد تصمیم‌گیری خواهد کرد.

جلیل رحیمی جهان‌آبادی اظهار کرد: بند (ت) طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر در جلسه روز دوشنبه هفته جاری کمیسیون با حضور نیروی انتظامی، نمایندگان عضو کمیسیون و مرکز پژوهش‌ها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد تا پس از استماع پیشنهادات مختلف دستگاه‌ها تعیین تکلیف شود.

وی افزود: در این بند درباره تعیین وزن مواد مخدر برای مجازات اعدام تولیدکننده، واردکننده، توزیع کننده و فروشنده این مواد تعیین تکلیف خواهد شد.

این نماینده مجلس یادآور شد: پس از تصویب این بند طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر نهایی خواهد شد و به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود تا با رأی نمایندگان به قانون تبدیل شود.

اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس پیش از این در طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر مجازات اعدام حاملین مواد مخدر را از قانون حذف کرده بودند.

تصمیمات و مصوبات کمیسیون حقوقی - قضایی برای تصویب نهایی باید در صحن مجلس بررسی و به رأی تمامی نمایندگان مجلس گذاشته شود.
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1396/01/19
چرا قاچاقچی مواد مخدر که اینهمهه جوانان را الوده. زندگیها نابود دزدی قتل بیناموسی فحشا عامل ان مواد مخدر است قاچاقچی به زندان محکوم ? باید اعدام شود
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1396/01/19
یعنی قاچاق هم کم کم از جرایم حذف میشود
ولی اثرات ان سالها خانواده ها و جامعه را نابود میکند
کسی هم احساس مسئوليت نمیکند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
چرا برخی از جرایم بزرگ در ایران کمک اهمیت نشان میدهند
قبلا اختلاس بود که با نام مخفف اسم متهم را می بردند و در نهایت هم خبری از پس گرفتن اموال نبود
الان هم قاچاق مواد مخدر که نابود کننده زندگی ها هست دارند از لیست حذف می کنند؟
یعنی جرمهای سنگینتر هم مانده به جز قتل که انهم چشم پوشی کنند؟
یک کم تفکر کنید به عواقب این موارد لطفا
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1396/01/19
اعدام نه . خدمات رایگان اجتماعی مثل کشور های متمدن .پس از اعدام شک نکن خانواده و فامیلش انتقام گیرمیشن
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1396/01/19
کشتن یک انسان به هر جرمی کار غیر انسانی هست
اگه به فکر جوانان هستید اشتغال ایجاد کنید
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1396/01/19
مسیولین محترم قاچاقچیان مواد مخدر همان لشکر داعش است باچراغ خاموش به مملکت وارد میشود و همه چیز را ویران میکند قاچاقچیان همان نیرو های استکبار هستند که غیرت و شرف وانسانیت را نشانه گرفته اند وعوامل انسانی را از درون تخلیه مینمایند لطفا بهوش باشید سرسری برخوررد نکنید که جامعه به باد فنا میرود ،
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1396/04/18
اعدام نکنید .هرکسی مرتکب خطامیشود فکرخانواده های انها هم باشید.بایدمواد راریشه کن کرد نه انسانهارا.کشورمااسلامی است پس اعدام راحذف کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج