پدیده لیگ در آستانه حضور در ليگ هلند
۵۲۶۰۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۳
۲۹۷۷
عليرضا جهانبخش پس از پيشنهاد يک تيم هلندي در آستانه پيوستن به اين تيم قرار گرفت.
خبرگزاری فارس: عليرضا جهانبخش پس از پيشنهاد يک تيم هلندي در آستانه پيوستن به اين تيم قرار گرفت.

عليرضا جهانبخش مهاجم خوب تيم فوتبال داماش پس از موفقيت در ليگ مورد توجه يک تيم هلندي قرار گرفت و مذاکرات خود را با اين تيم انجام داد.

مذاکرات اوليه جهانبخش با اين تيم هلندي بسيار خوب بوده و اين بازيکن در آستانه پيوستن به ليگ هلند قرار دارد.

جهانبخش در اين باره گفت: ابتدا حدود يک ماه پيش بود که با مسئولان پرسپوليس صحبت‌هايي داشتم اما همه چيز را به آينده موکول کردم و ان‌شاءلله اگر شرايط خوب پيش برود تا 10 روز ديگر تکليفم مشخص خواهد شد. من هيچ قراردادي با تيمي نبسته‌ام.

جهانبخش در پاسخ سؤالي که شنيده مي‌شود از ليگ هلند هم پيشنهادهايي داري، گفت: بله اين موضوع درست است و حتي اين پيشنهاد بسيار جدي شده است. کارهاي اوليه برايم تمام شده و اگر اتفاق خاصي پيش نيايد ظرف 8 الي 10 روز آينده راهي اروپا خواهم شد.

وي افزود: خيلي دوست دارم تا الفباي فوتبال را در اروپا ياد بگيرم و راستش را بخواهيد دوست دارم به فوتبال اروپا به هر طريقي که شده بروم. ان‌شاءلله اگر اتفاق خاصي پيش نيايد من در ليگ برتر هلند در فصل آينده به ميدان خواهم رفت. صبحت‌هاي خوبي انجام شده و فقط صحبت‌هاي پاياني مانده است.

جهانبخش در پايان خاطرنشان کرد: الآن تمام فکر و ذکرم بازي در اروپا و هلند است و اميدوارم خدا براي رسيدن به اين هدف به من کمک کند.

پدیده لیگ در آستانه حضور در ليگ هلند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج