تهدید به افشای جاسوسی آمریکا از ایران
۵۳۳۵۵۲
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
۵۶۰۲ 
گروه هکری کارگزاران سایه، تهدید کرد به‌زودی اطلاعاتی از آمریکا در مورد جاسوسی از برنامه موشکی و اتمی ایران، منتشر خواهد کرد.
وب سایت سایبربان: گروه هکری کارگزاران سایه، تهدید کرد به‌زودی اطلاعاتی از آمریکا در مورد جاسوسی از برنامه موشکی و اتمی ایران، منتشر خواهد کرد.
 
 تهدید به افشای جاسوسی آمریکا از صنایع اتمی و موشکی ایران

گروه هکری کارگزاران سایه (SHADOW BROKERS)، به‌تازگی مدعی شده است که در یک عملیات هکری، با حمله به اسناد آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA)، اسنادی از فعالیت‌های هکری این سازمان امنیتی جاسوسی به دست آورده است و به‌مرورزمان، این اسناد را افشا خواهد کرد.

بر اساس ادعای این گروه هکری، آژانس امنیت ملی آمریکا، در مأموریت‌های متعددی، اقدام به هک رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و بسیاری از شبکه‌های دولتی و خصوصی در کشورهای دیگر کرده و اطلاعات محرمانه‌ای را به سرقت برده است.

در تازه‌ترین اطلاعاتی که توسط گروه کارگزاران سایه منتشر شد، این گروه هکری ادعا کرد قصد دارد اطلاعاتی از جاسوسی این سازمان آمریکایی از روسیه، چین، کره شمالی و برنامه هسته‌ای و موشکی ایران را افشا کند. البته این گروه، در ادامه پیام خود، مدعی شده است که از جدیدترین سیستم‌عامل ساخت مایکروسافت، ویندوز 10، آسیب‌پذیری روز صفرم در اختیار دارد که به‌زودی آن‌ها را منتشر می‌کند.
 
همچنین، کارگزاران سایه، مدعی شده که اطلاعاتی در مورد سوئیفت و سرقت اطلاعات از مؤسسات مالی و بانکی در دنیا در اختیار دارد که به‌زودی آن‌ها را منتشر خواهد کرد. یک سخنگوی مایکروسافت نیز در رابطه با این سؤال پاسخ داد: «ما به دنبال آماده کردن جوابیه برای این موضوع و تهدید منتشر شده هستیم.»

به اعتقاد کارشناسان امنیتی، زمانی که نبردهای سایبری، به‌عنوان میدان بعدی جنگ بین ملت‌ها معرفی می‌شود، این ایده که یک بازیگر غیردولتی می‌تواند اطلاعاتی بسیار حساس را از زیرساخت‌های حیاتی یک کشور افشا کند، می‌تواند بسیار خطرناک‌تر از حمله باج افزاری باشد که طی روزهای گذشته اتفاق افتاد و قربانیان بسیاری را به خود اختصاص داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج