فردا؛ ارائه گزارش حادثه «معدن یورت» به مجلس
۵۳۷۴۳۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۶
۴۴۵۲
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش این کمیسیون درباره معدن «زمستان یورت» به هیئت رئیسه مجلس تا فردا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم: سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع  و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار در تشریح جلسه عصر امروز (سه‌شنبه، 2 خرداد) این کمیسیون، گفت: در نشست امروز، جزئیات گزارش اولیه کمیته معادن کمیسیون صنایع درباره معدن زمستان یورت آزادشهر بررسی شد.

وی درباره جزئیات گزارش اولیه کمیته معادن درباره معدن «زمستان یورت»، اظهار داشت: در بخش‌های گزارش مذکور، توضیحاتی درباره مالکین معدن و تجهیزات معدن و نحوه امدادرسانی به سانحه‌دیدگان بیان شده است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با اشاره به بخش دیگری از این گزارش، تصریح کرد: در این گزارش، همچنین پیشنهادات و راهکارها برای بهبود امور در معادن، به‌ویژه معدن «زمستان یورت» در قالب گزارش بیان شده است.

باستانی خاطرنشان کرد: ابعاد مختلف حادثه که در بازدید میدانی جمعی از نمایندگان کمیسیون صنایع همراه با نمایندگان استان گلستان از معدن صورت گرفته، مورد بحث قرار گرفت، لذا چکش‌کاری‌های لازم انجام و گزارش تقریباً نهایی شده است و تا ظهر فردا به هیئت رئیسه مجلس جهت قرائت در صحن علنی پارلمان ارائه می‌شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج