میزبانی ایرانشهر از 4 نمایش جدید
۵۵۱۰۲۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
۹۴۹
تماشاخانه ایرانشهر در دور جدید اجراهای خود از هفته جاری میزبان ۴ اثر نمایشی می شود که در سالن های دکتر ناظرزاده کرمانی و استاد سمندریان مجموعه به صحنه می روند.
خبرگزاری مهر: تماشاخانه ایرانشهر در دور جدید اجراهای خود از هفته جاری میزبان ۴ اثر نمایشی می شود که در سالن های دکتر ناظرزاده کرمانی و استاد سمندریان مجموعه به صحنه می روند.
 
میزبانی ایرانشهر از 4 نمایش جدید

 تماشاخانه ایرانشهر از هفته جاری در سالن ناظرزاده کرمانی میزبان نمایش «آناکارنینا» به کارگردانی آرش عباسی می شود که برگرفته از رمانی با همین نام اثر لئو تولستوی است. این نمایش ساعت ۱۹:۳۰ به صحنه می رود.

همچنین نمایش «پالت» به نویسندگی و کارگردانی محمد حاتمی دیگر نمایشی است که در سالن ناظرزاده کرمانی ساعت ۲۱:۳۰ اجرا می شود.

سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر نیز پذیرای ۲ اثر نمایشی می شود. نمایش «بوف نه چندان کور» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی سجادی برداشتی آزاد از اثر صادق هدایت است و قرار است از هفته جاری ساعت ۱۹ به صحنه برود.

نمایش «روال عادی» نوشته ژان کلود کریر به کارگردانی محمدرضا خاکی نیز دیگر اثری است که در سالن سمندریان اجرای عمومی خود را آغاز می کند و ساعت ۲۱ به صحنه می رود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج