وضعیت مبهم واگذاری املاک در شهرداری تهران
۵۵۲۹۷۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
۲۳۰۸
معاون برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران نسبت به تذکرات اعضای شورای شهر واکنش نشان داد.
خبرگزاری ایسنا: معاون برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران نسبت به تذکرات اعضای شورای شهر واکنش نشان داد.

 ناصر امانی پس از استماع تذکرات اعضای شورای شهر پیرامون مسائل مختلف شهر به پشت تریبون شورا آمد و به انتقادات مطرح شده واکنش نشان داد و با اشاره به تذکر حقانی در خصوص برنامه رمضانی شهرداری گفت: همواره اعضای شورای شهر از شهرداری انتقاد می‌کردند که نتوانسته دستاوردهای خود را به درستی رسانه‌ای و تبلیغ کرده و این برنامه نیز در راستای ارائه گزارش دستاوردهای شهرداری به مردم بوده است.

وی با بیان اینکه بعد از یک سال بمباران تبلیغاتی علیه شهرداری و شهردار تهران که قطعا تا یک سال آتی هم ادامه خواهد داشت این برنامه را بر روی آنتن بردیم گفت: مردم باید از اتفاقات 12 سال اخیر با خبر شوند و قضاوت در مورد خوب بودن یا نبودن برنامه با افکار عمومی است.

وی با بیان اینکه وزارتخانه‌های مختلفی پول می‌دهند و از صدا و سیما وقت می گیرند تا به مردم گزارش دهند، بیان کرد: توقع داشتیم از این کار شهرداری تشکر شود.

معاون برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران در واکنش به تبدیل پارکینگ جنب بیمارستان پارسیان نیز با بیان اینکه این پارکینگ کاربری فضای سبز دارد افزود: ما نمی‌خواهیم این زمین را به میدان میوه و تره بار تغییر دهیم بلکه می‌خواهیم آن را به فضای سبز بدل کنیم.

امانی با بیان اینکه این زمین متعلق به شهرداری است و به بیمارستان مذکور اجاره داده شده بود گفت: مدت زیادی است که زمان اجاره این زمین به پایان رسیده و حتی یک ریال نیز اجاره بها نگرفتیم و جالب است که در این مدت از جاهای مختلف در مورد این بیمارستان با من تماس گرفتند، نمی‌دانم در پشت این بیمارستان چه خبر است؟.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جابجایی کارمندان جزء اختیارات معاونین است اظهار کرد: این توقع بیجایی است که از یک معاون بخواهیم مدیری که با مجموعه هماهنگ نیست و یا ضعف عملکرد دارد را جابجا نکند.

امانی خطاب به جدیدی نیز با بیان اینکه قالیباف با حضور در صحن علنی گزارش یک و نیم ساعته‌ای از وضعیت واگذاری املاک ارائه داده است گفت: شاید بتوان گفت که گزارش ایراد داشته یا قانع نشدیم اما اینکه به کل منکر حضور شهردار شویم، جای سوال است.

وی با بیان اینکه با درخواست قالیباف قوه قضاییه به وضعیت املاک ورود پیدا کرده و حتی یک شعبه نیز برای بررسی تعیین کرده است تصریح کرد: یک هیات کارشناسی 50 نفره از طرف قوه قضاییه مامور شدند که املاک مورد ادعا را کارشناسی مجدد کرده و به جاهای خوبی نیز رسیده‌اند و از قوه قضاییه می‌خواهیم با انتشار گزارش خود ابهامات را رفع کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج