تختخواب هوشمند با قابلیت تنظیم 2 دمای متفاوت
۵۵۳۶۳۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
۱۳۹۲
در بسیاری از مواقع افرادی که در یک تختخواب می خوابند به علت تفاوت دمای مطلوب بدنی برای خواب راحت دچار مشکل می شوند، اما یک تختخواب هوشمند این مشکل را برطرف کرده است.
خبرگزاری مهر: در بسیاری از مواقع افرادی که در یک تختخواب می خوابند به علت تفاوت دمای مطلوب بدنی برای خواب راحت دچار مشکل می شوند، اما یک تختخواب هوشمند این مشکل را برطرف کرده است.
 
 تختخواب هوشمند با قابلیت تنظیم دمای متفاوت در دو طرف آن

به نقل از ورج، شرکت SmartDuvet که چندی قبل تختخوابی با پتوی خودجمع شونده عرضه کرده بود، قابلیت تازه ای را به این محصول خود افزوده تا دونفری که در یک تختخواب می خوابند بتوانند دمای دوطرف آن را به دلخواه خود تنظیم کنند.

این تختخواب که SmartDuvet Breeze نام دارد، دارای ملحفه و تشک منحصربه فردی است که به یک جعبه کنترل در زیر تخت متصل می شود که مشابه با یک پمپ هوای مکانیکی است. این ابزار به شما امکان می دهد تا دمای هر یک از دو نیمه تختخواب را بر اساس علاقه خود تنظیم کند. لذا می توان نیمی از تخت را خنک نگه داشت و در عین حال کاری کرد که نیمه دیگر تخت گرمای بیشتری داشته باشد.

لوله های کنترل هوا در این تختخواب که به پتوی شما متصل می شوند، تجربه خواب لذت بخشی را به ارمغان می آورند. شرکت سازنده مدعی است این کار نه تنها راحتی را افزایش می دهد، بلکه از طریق افزایش اکسیژن موجود در محل خواب، هم عرق کردن در حین خواب کاهش می یابد و هم از نفوذ حشرات موذی مانند ساس ها به تشک جلوگیری می شود.

عرضه تشک یاد شده به بازار به قیمت ۳۵۹ دلار از شهریور ماه سال جاری آغاز می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج