درخشان بلد نیست «نه» بگوید
۵۶۹۵۹۵
۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
۱۲۱۸۱
حمید درخشان هرقدر بازیکن بزرگی بود، مربی بزرگی نبود. اوج هنر او را در خریدهایی که برای پرسپولیس انجام داد، شاهد بودیم اما واقعاً نمی‌دانیم این حرکت اخیرش را کجای دل‌مان بگذاریم.
خبر ورزشی: حمید درخشان هرقدر بازیکن بزرگی بود، مربی بزرگی نبود. اوج هنر او را در خریدهایی که برای پرسپولیس انجام داد، شاهد بودیم اما واقعاً نمی‌دانیم این حرکت اخیرش را کجای دل‌مان بگذاریم.

ماجرای علی کریمی- نفت که از اول یک اشتباه بارز بود و هیچ‌کس نفهمید چرا علی کریمی اشتباه به این بزرگی را مرتکب شد اما واقعاً حمید درخشان چه فکری می‌کند که این‌طور وقت‌ها جفت پا می‌پرد وسط معرکه؟ آیا برای او هیچ اصولی مهم نیست؟ آیا تحت هر شرایطی باید بله بگوید؟ واقعاً مربیگری در لیگ برتر چقدر مهم است که آقای درخشان حتی اگر آب دستش باشد، آن را کنار می‌گذارد و «بله» می‌گوید؟ درخشان از روز اولی که مربی شد، یاد نگرفت «نه» بگوید و به هر حال این بله گفتن‌ها تبعاتی هم دارد. برای او فقط مهم است که تیم داشته باشد؛ حالا چه راه‌آهن، چه نفت و چه هر تیم دیگری! اما مسلماً او هم مثل علی کریمی با این طرز تفکر خیلی در تیمی عجیب مثل نفت دوام نمی‌آورد چون از اساس تصمیمش غلط است. مربیانی مثل درخشان جزو کسانی هستند که از هول حلیم داخل دیگ می‌افتند و البته برای‌شان مهم نیست که در نهایت چه اتفاقی می‌افتد. آنها جزو کسانی هستند که می‌گویند فردا را هیچ‌کس ندیده، پس امروز را عشق است اما به هر حال چه بخواهند و چه نخواهند، جامعه فوتبال در موردشان قضاوت می‌کند. تیم جدید آقای درخشان هم مقابل پرسپولیس فقط خجالت کشید چون یک حریف تمرینی بیش نبود. شک نکنید که درخشان اینجا هم بدون آنکه اثری از خود بگذارد، شکست می‌خورد و می‌رود. او مسلماً در نفت تهران برف زمستان را نخواهد دید.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Sweden
22:24 - 1396/04/31
دو کلام حرف حساب ولی کو گوش شنوا !!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1396/05/01
دادش غافلی از شما بلعیده این حرف برف زمستان چیه بچسب به قرارداد و چک و سلام.مگر چک پرسپولیس را یادت نیست.هر روز با لاشه چک اون خدا بیامرز جلو باشگاه و تو روزنامه مصاحبه که .ای مسلمانان چرا پول زحمت و غرق جبین من را نمی دهید..خوب شما بودی نمی رفتی.مربی گری بلد نیست اما چک را خوب پاس میکنه آره دادش غافلی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج