پوستر فیلم «کازابلانکا» هنوز خریدار دارد
۵۷۵۸۵۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
۵۴۳۸
تاثیر فیلم «کازابلانکا» با بازیگری همفری بوگارت و اینگرید برگمن چنان بود که هنوز هم پوستر ایتالیایی این فیلم به قیمت ۴۷۸ هزار دلار به فروش می‌رسد.
خبرگزاری صبا: تاثیر فیلم «کازابلانکا» با بازیگری همفری بوگارت و اینگرید برگمن چنان بود که هنوز هم پوستر ایتالیایی این فیلم به قیمت ۴۷۸ هزار دلار به فروش می‌رسد.
 
 به نقل از دویچه وله،فیلم رمانتیک کازابلانکا به کارگردانی مایکل کورتیز ماجرای عاشقانه‌ای را در گیرودار جنگ جهانی دوم به تصویر می‌کشد. این فیلم که سال ۱۹۴۲ تهیه شده، تاثیری شدید بر بینندگان گذاشت. این تاثیر چنان است که هنوز پوستر این فیلم به قیمت ۴۷۸ هزار دلار به فروش می‌رسد.
 
پوستر فیلم «کازابلانکا» هنوز خریدار دارد 

در حراجی در دالاس آمریکا یک پوستر ۷۰ ساله از فیلم کازابلانکا به قیمت ۴۷۸ هزار دلار به فروش رفت. گفته می‌شود این پوستر که به زبان ایتالیایی است، آخرین نمونه موجود آن درجهان است.

طول پوستر فروخته شده دومتر و عرض آن ۱۴۰ سانتیمتر است. طرح این پوستر به عهده لوئیجی مارتیناتی، هنرمند ایتالیایی بوده. روی این پوستر به زبان ایتالیایی نوشته شده: «آنها با تقدیر قرار ملاقات داشتند.»

فیلم فراموش نشدنی «کازابلانکا» ماجرایی عاشقانه است در گیرودار جنگ جهانی دوم در شهر کازابلانکای مراکش. این فیلم با بازیگری قدرتمند همفری بوگارت و اینگرید برگمن در آن زمان هزینه‌ای بالغ بر ۹۵۰ هزار دلار داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج