عرضه‌یبرنامه Shazam برای تلویزیون‌های سامسونگ
۵۸۶۶۰۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
۳۷۴۳ 
شرکت سامسونگ اعلام کرده که برنامه‌ی تشخیص موسیقی شازم به زودی برای تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ عرضه می‌شود و از این به بعد می توانید با استفاده از تلویزیون‌تان آهنگ‌هایی که در حال پخش شدن هستند را پیدا کنید.
مجله دیجی کالا - مرجان گودرزی: به احتمال زیاد از برنامه شازم برای پیدا کردن اسم خواننده یا موسیقی مورد علاقه‌تان بارها و بارها استفاده کرده‌اید. شرکت سامسونگ اعلام کرده که برنامه‌ی تشخیص موسیقی شازم به زودی برای تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ عرضه می‌شود و از این به بعد می توانید با استفاده از تلویزیون‌تان آهنگ‌هایی که در حال پخش شدن هستند را پیدا کنید.

 برنامه Shazam برای تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ عرضه می‌شود

سامسونگ اعلام کرده که‌ برنامه Shazam را در آخرین بروزرسانی تلویزیون‌های هوشمند خود اضافه خواهد کرد. براساس اطلاعات منتشرشده با استفاده از برنامه شازم بینندگان تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ می‌توانند تنها با یک کلیک آهنگ‌هایی که در برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌ها پخش می‌شود را به سرعت شناسایی کرده و برنامه شازم عنوان آهنگ و نام خواننده یا آلبوم را به راحتی در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

گاهی ممکن است که به تلفن همراه‌تان هنگام پخش موسیقی از تلویزیون دسترسی نداشته باشید و در نتیجه نتوانید آهنگ موردنظرتان را پیدا کنید، شرکت سامسونگ با استفاده از این امکان جدید دسترسی شما را به برنامه شازم و پیدا کردن موسیقی مورد علاقه‌تان راحت‌تر و سریع‌تر کرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج