«کارت پرواز» در فستیوال فیلم ورشو
۶۰۶۳۰۲
۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
۲۷۴۰
ساعاتی پیش برگزارکنندگان فستیوال فیلم ورشو برنامه‌های سی و سومین دوره این رویداد سینمایی را در کنفرانس خبری برای رسانه‌ها اعلام کردند.
خبرگزاری خبرآنلاین: ساعاتی پیش برگزارکنندگان فستیوال فیلم ورشو برنامه‌های سی و سومین دوره این رویداد سینمایی را در کنفرانس خبری برای رسانه‌ها اعلام کردند.

در بخش مسابقه اصلی این جشنواره فیلم‌های «٢٥٥٧» ساخته لودویک واریش از آلمان، «بالکان هولناک» ساخته دریزن کوجانین از سوئد، «آماده باش» ساخته روبرت گلینسکی از لهستان، «میان حروف» ساخته آمتونیاک از هلند لهستان، «اگر تو قلبش را دیده بودی» ساخته ژان چملا از فرانسه، «از پوست و مرد» ساخته مهدی بن اتیا از فرانسه تونس، «کارت پرواز» ساخته مهدی رحمانی از ایران، «اینک زمانی در نوامبر» ساخته آندری ژاکومووسکی از لهستان، «مجسمه توریسا» ساخته یوس رزیکف از روسیه، «یکطرفه» ساخته طیفان پیرسلاوغلو از یونان ترکیه، «سالگرد ازدواج» ساخته دن چیسو از دانمارک، «بمب» ساخته گونزالس جاور از فیلیپین، «اقرار» ساخته زاتزا اورشاز از استونی گرجستان، «مین گذار» ساخته هانا اسلاک از اسلواکی، «برای کشتن هندوانه» ساخته ژئو گوا از کشور چین حضور دارد.

فستیوال جهانی فیلم ورشو از جشنواره های تراز اول جهان طبق لیست طبقه بندی فیاپ به شمار می‌رود که از تاریخ ١٣-٢٢ اکتبر ( ٢١ تا ٣٠ مهرماه) در شهر تاریخی ورشو برگزار می شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج