ستاره‌هایی که بوی بد دهانشان آزاردهنده است
۶۰۷۰۷۰
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
۵۴۳۱۰ 
با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در پایان روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند... فقط ثروتمندتر از ما.
برترین ها: با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در پایان روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند... فقط ثروتمندتر از ما. در حالی که با داشتن ثروت آنها استطاعت داشتن خانه های زیبا، بهترین جراحان پلاستیک و مربی های شخصی گران قیمت را دارند ولی برخی از افراد مشهور همچنان با مشکل مشترک بسیار رایجی یعنی هالیتوسیس- بیماری ای که بیشتر با نام تنفس بدبو یا بوی بد دهان شناخته شده است- دست به گریبان هستند. ممکن است تصور اینکه ستاره مورد علاقه شما با هر بار صحبت کردن باعث رنجش و آزرده خاطر شدن همه اطرافیان خود شوند، برای شما غیرممکن باشد ولی این حقیقتی است که برخی از چهره های مشهور به بوی آزاردهنده نفس شان معروف هستند.

بن افلک
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
کریپتونایت را فراموش کن! تنها حرفی که بن افلک در فیلم "بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت" زد، کافی بود به سوپرمن بگوید تا ضربه مرگبار را بر او وارد کند. شایعاتی درباره مشکلات هالیتوسیس (تنفس بدبوی) افلک در سال های گذشته وجود داشته که ظاهرا به زمان فیلم "نیروهای طبیعت" با بازی ساندرا بولاک به عنوان نقش مقابل او، باز می گردد. طبق گزارش سایت خبری تلگراف خانم بولاک از بوی ناخوشایند نفس هنرپیشه مرد نقش اول در این فیلم اظهار ناراحتی کرده بود.
 
در مقاله ای از فاكس نيوز آمده است که چندین ستاره زن همکار با آقای افلک در طی این سال ها از بوی ناخوشایند نفس او شکایت کرده اند. ظاهرا وجه مشترک همه این شکایات، بازیگران زن بدشانسی بوده اند که با وجود بوی آزاردهنده نفس او، مجبور بوده اند صحنه های صمیمی فیلم را با او بازی کنند. صحبت از سختی هایی است که باید در شغل خود متحمل شوید!
 

 
جنیفر لارنس
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
جنیفر لارنس بازیگری که در لیست بهترین ستاره های سینما قرار دارد، فردی بسیار بی ملاحظه و یا فردی بسیار شوخ طبع است. زمانی که نقش اول مرد مقابل او در فیلم "عطش مبارزه"، آقای لیام همسورث شدیدا از ایفای نقش در صحنه هایی که باید در فاصله کمی با او باشد اظهار ناراحتی می کند. همسورث ادعا کرده است که در زمان حضور در تاك شوى شبانه جیمی فالون، لارنس هروقت که در نزدیکی همسورث قرار می گرفته غذاهایی می خورده که باعث ایجاد بوی بد در دهان او می شده است. ما بر این باوریم که در مواردی که لارنس با عادت های غذایی خود قصد درآوردن اشک بازیگر مرد مقابل خود را ندارد دهانی بی بو و نفسی تر و تازه دارد.بریتنی اسپیرز
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
متاسفانه، تنفس بدبوی بریتنی اسپیرز ممکن است با رژيم موقت مضر او مرتبط باشد. طبق گزارش PopCrush اسپیرز در زمان حضور خود در برنامه "ایکس فاکتور" به عنوان داور این مسابقه برای اطمینان از ظاهر مناسب خود جلوی دوربین متحمل رژیم بسیار سنگینی شده است. می پرسید رژیم او چقدر سخت بوده است؟ به اندازه ای سخت که فقط 600 کالری در روز انرژی دریافت می کرده است. این مقدار کالری برای افراد بزرگسال که حداقل می بایست روزانه بین 1600 تا 2400 کالری یعنی حدود 2000 کالری بعنوان میانگین معمولی کالری مصرف کنند، بسیار ناچیز است. مصرف مقدار کمتر از 1000 کالری بطور مداوم بسیار خطرناک است و می تواند عواقب بسیار ناخوشایندی در پی داشته باشد که یک مورد از عواقب ذکر شده تنفس بدبو می باشد.
 
در حالی که ممکن است بریتنی اسپیرز احساس کند داشتن کمر باریک ارزش پذیرفتن این عوارض را داشته، بنظر می رسد این اطرافیان او هستند که از عواقب این کار رنج می برند. حتی منبعی به PopCrush گفته است که نفس او تنها 20 دقیقه پس از مسواک زدن نیز بسیار بدبو و آزاردهنده است.لمار اودم
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
کلوئی کارداشیان، همسر لمار اودم که در حال حاضر از او جدا شده است حرفایی در مورد بوی نفس بسکتبالیست بازنشسته برای گفتن داشت که زیاد دلچسب بنظر نمى رسد. در فصل 7 سریال "پای به پای خانواده کارداشیان"، کلوئی نزد خواهرش کیم، در مورد اینکه چطور نفس بدبوی اودم باعث شده که نزدیک شدن به او برایش سخت شود، اظهار ناراحتی کرد. کلوئی ادعا کرد که این بو چنان زننده است که هربار نزدیک او می شود، احتمال دارد بالا بیاورد. جیسون سیگل
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
بوی بد نفس جیسون سیگل ناشی از عوارض اعتیاد او به سیگار بود. تحمل این موضوع برای آلیسون هانیگان، بازیگر خانمی که در مجموعه "چگونگی آشنایی من با مادرتان" نقش همسر جیسون را ایفا می کرد، بسیار مشکل بود. ظاهرا هانیگان که خودش سیگاری نیست، صراحتا بیان کرده بود که هرگز نزدیک سیگل نخواهد شد مگر آنکه او سیگار را ترک کند. با توجه به اینکه این دو نفر در بازی خود باید یک زوج دوست داشتنى را به نمایش می گذاشتند می توانید تصور کنید که چطور چنین شرایطی همه چیز را پیچیده می کند. 
 
سیگل می گوید:«(آلیسون هانیگان) چاره دیگری برای من نگذاشت. پس من همان روز که کار را شروع کردیم سیگار را ترک کردم و از آن زمان به بعد لب به سیگار نزده ام». امیدواریم که علاوه بر سلامت کلی جیسون سیگل، بوی نفس او هم به طرز چشمگیری بهبود یافته باشد.
 

 
جانی دپ
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
جانی دپ علی رغم محبوبیت چندین دهه ای خود بنظر می رسد که هیچ علاقه ای به نظافت و بهداشت شخصی ندارد. منبعی به خبرگزاری Fox411 گفته است که جانی دپ به ندرت دوش می گیرد و رعایت بهداشت را یک اولویت نمی داند. با این اوصاف اینکه جانی دپ مکررا در دهه گذشته در نقش یک دزد دریایی با ظاهری کثیف ظاهر می شود، ناگهان معنا و مفهوم پیدا می کند. همچنین به لطف عادت قبلی سیگار کشیدنش، شایعه بوی بد نفس او نیز معنادار می شود.
 
مطمئنا ترکیبی از بهداشت فردی پایین و دود سیگار، این احتمال را بیشتر می کند که مشکلات بدبویی نفس جانی دپ به همان اندازه که مردم می گویند بد و وخیم است. اگرچه طبق گزارش آس ويكلى، جانی دپ در فوریه سال 2016 اینگونه از خود دفاع می کند: «وقتی مردم را ملاقات می کنم آنها به من می گویند که ظاهر تو شبیه به دوره گردهاست ولی بوی خیلی خوبی می دهی. بله درسته، من بوی خیلی خوبی می دهم».
 

 
آنجلینا جولی
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
آنجلینا جولی ممکن است یکی از زیباترین زنان هالیوود باشد، اما ظاهرا بوی نفس این بازیگر محبوب بسیار زننده است. برای بدست آوردن تصوری از این قضیه لازم به ذکر است که يك بار شوهر سابق او برد پیت که در حال حاضر از او جدا شده است، بعنوان هدیه روز ولنتاین به او قرص خوشبوکننده دهان هدیه داده است. یک منبع (آگاه) نزدیک به این زوج به آس ويكلى گفت که این هدیه نوعی شوخی بین آنها بوده است. زیرا برد پیت مرتب بخاطر بوی بد نفس جولی سر به سر او می گذاشت. 
 
در حالی که ممکن است از نظر برخی این هدیه کمی ناخوشایند و گستاخانه باشد و بی شک بخاطر درز پیداکردن اینگونه اخبار به روزنامه ها و ... احساس شرمساری کنند، اما این داستان جولی یادآور این نکته خوشایند است که ممکن است کسی را بیابید که شما را بخاطر چیزی که هستید دوست داشته باشد- حتی با وجود بوی بد دهان و یا مواردی از این دست.
 

 
جسیکا سیمپسون
 
 چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است
 
جسیکا سیمپسون نه تنها تن ماهی را با جوجه ترکیب می كند، بلکه این دختر بلوند نتوانسته اهمیت مسواک زدن منظم را درک کند. طبق گزارش خبرگزاری ABC جسیکا در دوران حضورش در برنامه "الن" نشان داد که در طول هفته تنها 2 یا 3 مرتبه مسواک مى زند. حال دلیل او چیست؟ ظاهرا او از احساس صافی و لیزی ای که بعد از تمیز شدن کامل دندان ها روی آنها ایجاد می شود، به شدت متنفر است. او بجای مسواک زدن روزانه و روتین، هر روز با نخ دندان، دندان های خود را تمیز کرده و همچنین از مایع دهان شویه استفاده می کند. علاوه بر این سیمپسون علی رغم سیگاری نبودن، از آدامس  نیکوتین دار استفاده می کند. 
 
در حالی که سیمپسون ادعا می کند این عادت او تضمین کننده داشتن نفسی خوشبو برای اوست، لازم به ذکر است که نه تنها این روش حفاظت برای مقابله با هالیتوسیس (تنفس بدبو) کافی و مناسب نیست، بلکه طبق ادعای یک پزشک، این عادت بد او می تواند خنده خيره كننده او را هم به مخاطره بیاندازد. سالی کرم، پیرادندانپزشک و سخنگوی مشاور مشتریان در انجمن دندانپزشکی آمریکا به خبرگزاری ABC گفت: «بزرگترین خطری که سیمپسون با آن مواجه است خطر از دست دادن دندان هايش است. زیرا شما باید پلاک ها و باکتری هایی که روی دندان ها و لثه شما ایجاد می شوند را حداقل هر 24 ساعت یکبار پاکسازی کنید». انجام ندادن ین کار می تواند منجر به پوسیدگی دندان ها شود.
 

 
هیو گرانت
 
چهره های مشهوری که بوی نفس شان آزاردهنده است 
 
شب اهدای جوایز اسکار، بزرگترین شب در هالیوود است. شبی که انتظار می رود ستاره های سینما در بهترین حالت خود – و با بهترین رایحه ممکن- ظاهر شوند. با این حال روزنامه گاردين در گزارشی ادعا کرده است که هیو گرانت، براستی با بوی آزاردهنده نفس خود فضای این مراسم را متعفن کرده است. طبق این گزارش در اسکار سال 2002، بوی بد نفس گرانت بقدری مسئله ساز شد که همکاران برجسته و شناخته شده او از وی درخواست کردند که برای حل این مسئله کاری انجام دهد. 
 
ظاهرا در همان مراسم دوستان گرانت دهان شویه ای به او دادند تا قبل از رفتن روی سن از آن استفاده کند. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که خجالت زده شدن در چنین شب بزرگی باعث شده باشد که او  با مسئله بوی بد نفس خود کمی جدی تر برخورد کند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 40
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1396/07/18
واقعا که ادم خجالت میکشه ادم همیشه باید به خودش برسه
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1396/07/18
یادم باشه جمعه که با جانی قرار دارم براش یه خوشبو کننده ببرم ... خداییش دیگه مطلب ندارین چه اراجیفی میزارید تو سایت تون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
برترینها به همین دلیل سایت جالبیه چون همه جور مطلب توش پیدا می شه
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1396/07/18
بن افلک علاوه بر دهانش بازیش و قیافش هم آزار دهندست
United Arab Emirates
11:04 - 1396/07/18
صحنه های صمیمی!!! خخخخخ
United Arab Emirates
11:09 - 1396/07/18
مطلبو تا ته خوندی بعد میگی چه اراجیفی میذارین؟؟!!!! خب نخون جانم نخون
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1396/07/18
خیلی خوب و بجا بود آخه شوهر منم همین مشکل رو داره ، ،یکسره هم به طفلک سرکوفت میزنم در حالی که یک بیماری ،بی درمان است ظاهرا ،چون هرگز با مسواک و... خوب نشده تا حالا ،پس خیلی ها این مشکل رو دارن !!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
ممکنه مشکل عفونت دهان یا دندان داشته باشن یا مشکلات گوارشی اینجور مشکلات بی درمان نیستن شاید علت چیز دیگه ایی باشه لطفا به دندان پزشک مراجعه کنید اگر باز هم مشکلی نبود پیش پزشک متخصص گوارشی برید .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
من قبلا این مشکل رو داشتم . به دکتر گوارش مراجعه کردم فهمیدم مشکل گوارشی هستش و تونستم با دارو برطرفش کنم.
ک
United Arab Emirates
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
بش بگو حرف نزنه
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1396/07/18
واقعا باورم نمیشه آنجلیا جولی هم
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1396/07/18
از بوگندوهای ایرانی هم بزار اگر میتونی
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1396/07/18
این مشکل بیشتر از بقیه خود فرد رو آزار میده من چند ماه بود که سعی می کردم به کسی نزدیک نشم
اگه پیش دندان پزشک رفتید و مشکلتون حل نشد به متخصص گوش و حلق و بینی هم مراجعه کنید
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1396/07/18
جنیفر لارنس به این زیباییست !!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1396/07/18
بدون نام میشه بگی مشکل گوارشیت چی بود با چی درمانش کردی؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
دکتر گفت بوی بد دهان شما بخاطر عفونت دستگاه گوارشه بنابراین یک دوره مترونیدازول 250 تجویز کرد ( 30 عدد ) که برای من موثر بود.
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1396/07/18
خب مشکله چیکاربایدکرد.ادم خودش بیشترزجرمیکشه
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1396/07/18
همه رو از دم تیغ بگذرونید
تا درسی باشد برای سایرین
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/07/19
فقط از بن افلک حالم بهم خورد بقیه الکی بودن
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1396/07/19
من لوزم مشکل داره باید عمل کنم دهنم بو نده هی وقت نمی کنم
United States
01:22 - 1396/07/19
خوب شرف همه شونو بردید
خوب
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1396/07/19
منم این مشکل رو داشتم. نه با دکتر گوارش و نه با دکتر گوش و حلق درست نشد. تا اینکه متوجه شدم درست مسواک نمیزنم و مسواک و خمیردندون مخصوص شستن کل دهانه و نه فقط دندونها. موقع مسواک کافیه تمام زبون رو (یعنی هم رو و هم کناره ها) و هم لثه ها و شیارهای کنار دندون ها رو مسواک کنی. دیگه مشکلی نخواهی داشت. اگه میخواید پیش نامزد یا همسرتون برید، بهتره قبل رفتن ی پیس ادکلن هم بزنین دهنتون. با همین دو کار ساده مشکل من کاملن حل شد.
ی مورد دیگه اینکه حتمن موقع آب کشیدن دهن؛ حلق رو هم بشورید منظورم اینه که آب رو نه فقط تو دهن بلکه تا انتهای حلق قرقره کنید. اگه سرتون رو کامل بالا بگیرید میتونید این کارو بکنید.
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1396/07/19
وای منم مرده ی این "صحنه های صمیمی " شدم:))))
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1396/07/19
ممنون از بدون نام 1:37! توصیه های خوبی بود به جز اون مورد ادکلن زدن توو دهان! به جاش می تونین از خوشبخو کننده های دهان استفاده کنین که ضرر کمتری داره
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/07/19
وای منم یکی از نزدیکانم دهنش بو میده میترسم بهش بگم ناراحت بشه چکار کنم؟
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1396/07/19
آقایون خانم های متاهل توروخدا نسبت به بوی دهان و بدنتون حساس باشین خصوصا آقایون خیلی سخته خداییش
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1396/07/19
الان واقعن این مطلب خیلی مهم بوده ک گذاشتین:/
وای خدا خیرتون بده داشتم از فضولی ک کی بیشتر بو گند میده میمردم..
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1396/08/08
خواهشن بهداشت دهانتون رعايت كنيد با همه امكاناتي كه الان وجود داره ديگه زشته دهان بوي بد بده
United States
00:53 - 1396/12/24
من که از بوگندو بودنم راضی ام باعث شده آدمای خوب و بد همه ازم فراری باشن مخصوصا دخترا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۸
بوی بد دهان واقعا ازاردهندست
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1397/01/08
به نظرمن اگه آدمادرست وبه جا وبه اندازه غذابخورن ومرتب مسواک ونخ دندان بکشن مشکل بوی بددهان ندارن..
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
شما سعی کن نظر ندی بدلیل اینکه هالیتوزیس در جهان هنوز درمان نداره چون علت بوجود امدنش کشف نشده..مگر اینکه هالیتوز نباشه و با چهار تا مسولک و دکتر گوارش خوب بشن
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1397/01/24
هر مطلبی که تو سایتا گذاشته میشه واقعی نیس؛ چطور میشه باور کرد ستارگان هالیوود پی درمون نباشن؟؟؟؟!! این مطالب کذب و برا تخربب افراد مشهور هس
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/04/16
همون موقع که این مطلب رو گذاشتید خوندمش اما نمیدونم چرا بن افلک بیچاره از اون روز اسمش تو ذهنم هک شد با بوی بد دهان حالا تازه داشتم نگاه فیلم gone girl میکردم در تمام طول فیلم حواسم پیش بوی بد دهان بن افلک بود
گفتم بیام یه سرچی کنم شاید قبلا اشتباه دیدم ولی انگار نه
اصلا واسم عذاب آوره فیلمای بن افلک رو نگاه کنم همش احساس میکنم بازیگر مقابلش معذبه
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1398/11/11
میشه علت علمی و یا احتمالاتی که باعث این مشکل میشه را هم بگید؟ ممنون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج