مایکروسافت Groove Music را تعطیل می‌کند
۶۰۸۶۸۷
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
۲۹۸۴
مایکروسافت خبر از تعطیلی سرویس استریم موسیقی خود داده است. قرار است پشتیبانی از اپ Groove Music این شرکت از روز ۳۱ دسامبر، یعنی آخرین روز سال ۲۰۱۷، به پایان برسد. از سال آینده دیگر نمی‌توان با استفاده از Groove Music موسیقی خرید، گوش داد یا دانلود کرد.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: مایکروسافت خبر از تعطیلی سرویس استریم موسیقی خود داده است. قرار است پشتیبانی از اپ Groove Music این شرکت از روز ۳۱ دسامبر، یعنی آخرین روز سال ۲۰۱۷، به پایان برسد. از سال آینده دیگر نمی‌توان با استفاده از Groove Music موسیقی خرید، گوش داد یا دانلود کرد.

 مایکروسافت Groove Music را تعطیل می‌کند

دلیل این تصمیم هم بسیار واضح است: مایکروسافت خودش اعتراف کرده است که این سرویس نمی‌تواند به نیاز مخاطب‌های خود پاسخ دهد. رقابت در زمینه‌ی سرویس‌های استریم موسیقی بسیار سخت است و تعداد کاربران Groove Music هم روز به روز کاهش پیدا کرده.

خبر خوب این است که مشترکان Groove Music به اسپاتیفای منتقل داده خواهند شد. طبق همکاری مایکروسافت و اسپاتیفای، حتی پلی‌لیست‌ها و کالکشن‌های افراد در Groove Music به اسپاتیفای آن‌ها انتقال داده خواهد شد.

امکان پخش و مدیریت موسیقی‌هایی که روی کامپیوتر دارید از طریق اپ Groove Music هنوز هم فراهم خواهد بود، ولی از سال آینده به بعد دیگر مایکروسافت این اپ را آپدیت نخواهد کرد. اگر اشتراک Groove Music Pass دارید و می‌خواهید آن را به اشتراک اسپاتیفای تبدیل کنید، تا پایان ژانویه‌ی ۲۰۱۸ وفت دارید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج