درگیری لفظی دو عضو شورای شهر تهران
۶۲۶۵۳۱
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۳
۸۴۱۷ 
در جلسه امروز شورای شهر تهران درگیری لفظی بین محمدجواد حق‌شناس و حسن رسولی بر سر انتخاب ۳ عضو شورا در شورای هماهنگی حوزه فرهنگی و ورزشی صورت گرفت که با پادرمیانی محسن هاشمی رئیس شورا موضوع خاتمه پیدا کرد.
تسنیم: در جلسه امروز شورای شهر تهران درگیری لفظی بین محمدجواد حق‌شناس و حسن رسولی بر سر انتخاب ۳ عضو شورا در شورای هماهنگی حوزه فرهنگی و ورزشی صورت گرفت که با پادرمیانی محسن هاشمی رئیس شورا موضوع خاتمه پیدا کرد.

در جریان نوزدهمین جلسه شورای شهر تهران ، انتخاب 3 نفر کارشناس صاحب‌نظر قرآنی جهت عضویت در کمیته برنامه‌ریزی و نظارت موضوع بند هفتم تبصره یکم ذیل ماده واحده مصوبه (الزام شهرداری تهران به حمایت از اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های قرآنی) در دستور کار اعضا قرار گرفت که با توجه به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، احمد مسجدجامعی، محمدصادق حق‌شناس و سید حسین موسوی بلده برای عضویت در این کمیته معرفی شدند که در نهایت و با اخذ رأی اعضا احمد مسجدجامعی از 20 رأی 18 رأی، سیدحسین موسوی بلده با کسب 14 رأی به عنوان 2 عضو در این کمیته مشخص شدند و محمد صادق حق‌شناس با توجه به کسب 10 رأی نتوانست به عنوان نفر سوم در این کمیته حضور یابد.

 انتخاب 3 نفر از کمیسیون فرهنگی، اجتماعی به منظور عضویت در شورای هماهنگی مربوطه، موضوع بند یازدهم ذیل ماده سوم مصوبه آیین‌نامه شورای هماهنگی فرهنگی، اجتماعی و هنری، ورزشی شهرداری تهران در دستور کار اعضا قرار گرفت که با توجه به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی محمد جواد حق‌شناس، حسن خلیل‌آبادی و الهام فخاری برای عضویت در این شورا معرفی شدند که در نهایت از 20 آرای کسب شده، خلیل‌آبادی با 14 رای، فخاری 13 و محمد جواد حق‌شناس با کسب 12 رای به عنوان 3 عضو در این شورا انتخاب شدند.

جلسه امروز شورای شهر تهران حاشیه‌ای را در بر داشت که این حاشیه برمی‌گردد به انتخاب دستورالجلسه سوم و حضور 3 عضو کمیسیون فرهنگی در شورای هماهنگی بود که در ادامه درگیری لفظی بین دو عضو شورای شهر تهران (حسن رسولی و محمدجواد حق‌شناس) صورت گرفت.

حسن رسولی با اشاره به اینکه سازمان ورزش شهرداری تهران با توجه به ظرفیتی که دارد در سال 95 فقط 146 میلیارد تومان زیان‌ده بوده است، اظهار کرد: قاعدتا حضور یک عضو از کمیسیون برنامه و بودجه در شورای هماهنگی و نظارت بر عملکرد حوزه ورزشی شهرداری تهران موثر خواهد بود.

وی از اعضای کمیسیون فرهنگی خواست تا به جای 3 نفر از اعضای کمیسیون در شورای هماهنگی 2 نفر حضور داشته باشند و نفر سوم از کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب شود.

وی پیشنهاد داد میرلوحی از کمیسیون برنامه و بودجه در کمیته اشاره شده حضور داشته باشد.

پس از اظهارات حسن رسولی، محمدجواد حق‌شناس در واکنش به صحبت‌های وی اظهار کرد: طبق مصوبه‌ای که از گذشته بوده اعضای این شورا با شورای هماهنگی باید از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی انتخاب شوند.

وی ضمن انتقاد از صحبت‌های رسولی گفت: قاعدتا دوستانی که صحبت از حضور در این کمیته را دارند بفرمایند که چه میزان تخصص در حوزه بودجه دارند.

حق‌شناس ضمن انتقاد مجدد از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه گفت: متاسفانه در هفته‌های گذشته و در زمان‌هایی که ما موضوعات فرهنگی را مطرح کردیم اعضای کمیسیون برنامه و بودجه ادعا داشتند که باید یک نفر از کمیسیون مربوطه‌شان در کمیته‌های تخصصی حضور داشته باشند.

حق شناس با بیان اینکه در این مواقع دوستان فیل‌شان یاد هندوستان می‌افتد، گفت: این رفتارها مناسب نبوده و کمیسیون فرهنگی آن را نمی‌پسندد.

پس از اظهارات حق‌شناس، حسن رسولی در واکنش به آن گفت: حق‌شناس لطف کنند برای درآمد سال 96 در حوزه ورزش نیز تدبیری کنند.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1396/08/14
طبق معمول جامعه ما حالا که نمایندگان شورا انتخاب شدن و خیالشون از بابت انتخابات راحت شده موقع بحث و درگیری بر سر ......
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1396/08/14
بابا اینا که اصلاح طلب و با فرهنگند و فقط به خدمت به مردم فکر می کنند. پس چرا این شلوغ بازیا و ... لابد احمدی نژاد مقصره؟
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/08/14
کبوتر بچه بودم مادرم مرد
مرا بر دایه دادند دایه ام مرد
مرا با شیر گاو آمیخته کردند
ز بخت بد همان گوساله هم مرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج