فتح‌آبادی: نمی‌دانم چرا فقط ما را محروم کرده‌اند
۶۲۶۵۹۰
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
۵۷۳۱ 
سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تاکید کرد او و مدیرعامل این باشگاه فعلا فقط یک جلسه از سوی کمیته اخلاق محروم شده‌اند.
خبرگزاری تسنیم: رضا فتح‌آبادی در خصوص محرومیت خودش و مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان به دلیل حواشی پیش آمده در دیدار این تیم مقابل خونه‌به‌خونه بابل در هفته یازدهم لیگ دسته اول، اظهار داشت: من نمی‌دانم کمیته اخلاق چرا ما را محروم کرده است. حکمی تاکنون به دست ما نرسیده، اما در تماسی که با هیئت فوتبال استان داشتم متوجه شدم که حکم تعلیق یک جلسه‌ای من و مدیرعامل باشگاه به دست آنها رسیده است.

وی ادامه داد: در دیدار مقابل خونه‌به‌خونه ما میزبان بودیم، اما مسئول برگزاری هیئت فوتبال استان بود، نه باشگاه گل‌گهر. ورزشگاه امام علی نیز متعلق به هیئت فوتبال است، نه ما. من به عنوان سرپرست مسئول بازیکنان و تیمم هستم و اتفاقات دیگر به من ربطی ندارد.

سرپرست تیم گل‌گهر سیرجان در ادامه با بیان اینکه از علت محرومیت خود بی‌اطلاع است، تصریح کرد: سؤال من از کمیته اخلاق این است، چرا من و مدیرعامل گل‌گهر را تعلیق کرده‌اند، اما برای سرپرست و مدیرعامل خونه‌به‌خونه حکمی نداده‌اند. درست است میزبان ما بودیم، اما برگزار کننده جای دیگر بوده است.

فتح‌آبادی گفت: کمیته اخلاق نباید با آبروی اشخاص بازی کند. نمی‌فهمم چرا جواهری (مدیرعامل باشگاه گل‌گهر) محروم شده است. فعلاً ما یک جلسه از همراهی تیم خود محروم هستیم تا روز سه‌شنبه در کمیته اخلاق حاضر شویم و توضیحات خود را ارائه دهیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج