حراج فیفا قبل از قرعه‌کشی جام جهانی
۶۲۷۸۳۴
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۶
۶۱۸۵ 
فیفا قبل از قرعه‌کشی مسابقات جام جهانی بلیت‌هایش را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار تماشاگران قرار می‌دهد.
خبرگزاری فارس: ۱۰ آذرماه برابر اول سپتامبر قرعه‌کشی جام جهانی در کاخ کرملین روسیه برگزار می‌شود و تیم‌های صعود کننده حریفان خود را می‌شناسند. قبل از این تاریخ فیفا بلیت‌های مسابقات را با ارزان‌ترین قیمت به فروش می‌گذارد. هم‌اکنون علاقه‌مندان به فوتبال در سراسر جهان و حتی ایران می‌توانند بلیت VIP را با مبلغ ۸۵۰ دلار خریداری کنند. این مبلغ به جز بلیت شامل خدمات دیگری مثل حضور تماشاگران در VIPZON،  ورودی جداگانه به ورزشگاه، پارکینگ مخصوص برای تماشاگران و همچنین یک کارت شناسایی برای تماشاگر به نام FANID است.

در کارت شناسایی تماشاگر تمامی اطلاعات گذرنامه‌اش ثبت شده و دارنده کارت که خریدار بلیت VIP است بدون ویزا می‌تواند به روسیه سفر کند و ۱۰ روز قبل از شروع مسابقات در روسیه حضور داشته باشد و ۱۰ روز بعد از مسابقات هم در این کشور باقی بماند.

فیفا بلیت‌های مسابقات در حال حاضر و قبل از قرعه‌کشی برای تک مسابقه هم از طریق قیمت VIP به فروش می‌رساند تنها بلیتی که به صورت تک و مجزا فروخته نمی‌شود بلیت فینال مسابقات است که تماشاگران باید بلیت‌ها را به صورت دو یا سه مسابقه قبل از فینال یعنی در مرحله نیمه‌نهایی و یک چهارم هم خریداری کند.

قیمت بلیت‌های اقتصادی فیفا بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار است. البته ارزان‌ترین بلیت افتتاحیه ۲۲۰ دلار قیمت دارد و گران‌ترین قیمت بلیت معمولی افتتاحیه ۵۵۰ دلار است.

در حال حاضر و قبل از اینکه تیم‌ها حریفان خود را بشناسند فیفا این رقم‌ها را برای فروش بلیت تعیین کرده اما گفته می‌شود با مشخص شدن گروه‌بندی رقابت‌ها امکان دارد قیمت بلیت‌ها چند برابر شود.

در حال حاضر می‌توان از طریق سایت فیفا و همچنین نمایندگی‌های فیفا در کشورهای مختلف و حتی در ایران بلیت‌های VIP را با قیمت ۸۵۰ دلار خریداری کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج