آنا گاوالدا با «پس پرده» به بازار کتاب آمد
۶۲۷۹۹۹
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
۲۳۲۳ 
مجموعه داستان «پس پرده» نوشته آنا گاوالدا با محوریت افرادی که از تنهایی خود سخن می‌گویند از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.
خبرگزاری خبرآنلاین: مجموعه داستان «پس پرده» نوشته آنا گاوالدا با محوریت افرادی که از تنهایی خود سخن می‌گویند از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.

نشر چترنگ در تازه ترین مجموعه داستان‌های خود، مجموعه «پس پرده» نوشته آنا گاوالدا؛ نویسنده فرانسوی را منتشر کرده است.

«عشق مودبانه»، «ماکیزارد»، «سکم دارد می‌میرد»، «یک وعده غذای خوشمزه»، «جان‌های من»، «پیاده نظام» و «پسر» عناوین داستان‌های منتشر شده در این مجموعه‌اند.

آنا گاوالدا از سرشناس‌ترین نویسندگان حال حاضر ادبیات فرانسه با مجموعه‌داستان پس پرده بار دیگر به دنیای نویسندگی بازگشته است تا مخاطبان خود را با دغدغه‌های روزانه، احساسی و اجتماعی آشنای شخصیت‌های به‌یادماندنی آثارش همراه کند. تأکید آثار او بر نیازهای عاطفی انسان معاصر است. او به سوژه‌هایی نزدیک می‌شود که برای مخاطبانش کاملاً ملموس‌اند.

«پس پرده» مجموعه‌ای از هفت داستان کوتاه است که به صورت اول‌شخص روایت می‌شود؛ لودمیلا، پل، ژان و شخصیت‌های دیگری که نامی ندارند و خود را «من» خطاب می‌کنند. آن‌ها از تنهایی خود با شما سخن می‌گویند، به شما اعتماد می‌کنند و پرده از رازهای خود می‌گشایند.

پس پرده را عاطفه حبیبی به فارسی برگردانده و انتشارات چترنگ آن را در 224 صفحه و به قیمت 19 هزار تومان منتشر کرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج