«الیور توئیست» اول آذر روی صحنه می‌رود
۶۲۸۰۴۹
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
۳۷۶۲ 
نمایش «الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسائی از اول آذر ماه به صحنه تالار وحدت می‌رود و این نمایش هم اکنون پیش فروش بلیت‌هایش را آغاز کرده است.
سینماخبر: نمایش «الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسائی از اول آذر ماه به صحنه تالار وحدت می‌رود و این نمایش هم اکنون پیش فروش بلیت‌هایش را آغاز کرده است.
 
«الیور توئیست» اول آذر روی صحنه می‌رود

نمایش «الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسائی از ابتدای آذر ماه در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

پیش فروش پنج روز ابتدایی نمایش به اتمام رسیده و سایت ایران کنسرت و ایران نمایش برای پنج روز دوم باز شده است.

گفتنی است اجرای تئاتر موزیکال الیور توئیست در 10 روز اول با حضور سعید چنگیزیان و پس از آن نوید محمدزاده در نقش بیل سایکس خواهد بود.

محمدزاده از 15 آذر در این نمایش حضور خواهد داشت.

همچنین ترانه های 15 قطعه‌ موزیکال نمایش الیور توئیست با اقتباس از متن اصلی نمایشنامه و همچنین فیلم موزیکال این اثر ساخته‌ کارول رید توسط کامران رسول زاده (شاعر، آهنگساز و خواننده ی نام آشنا) و محمدرضا کوهستانی (نویسنده و آهنگساز) با رویکردهای اجتماعی امروز باز سرایی شدند.

کامران رسول زاده علاوه بر سرودن اشعار این نمایشنامه، در زمینه ی موسیقی و خوانندگی نیز فعالیت دارد و آثار بسیاری از وی منتشر شده‌اند که آخرین مجموعه‌ی شعر او با نام «کوتاه بیا عمرم به نیامدنت قد نمی‌دهد» چندین بار تجدید چاپ شده است.

‎نمایش موزیکال الیور توئیست به کارگردانی حسین پارسایی و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری حریر هنر شرق از اول آذر ماه ساعت ١٨ در تالار وحدت به صحنه خواهد رفت.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج