بیانیه مدیر آکادمی باشگاه نفت علیه جهانیان
۶۲۹۰۰۲
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵
۱۰۲۷۳ 
ناصر فریادشیران در خصوص اظهارات اخیر جهانیان بیانیه‌ای را صادر کرد.
خبرگزاری فارس: پس از انتشار بیانیه امیرضا جهانیان علیه ناصر فریاد شیران که به وی اتهاماتی را نیز زده بود، مدیر آکادمی باشگاه نفت تهران امروز نسبت به آن بیانیه واکنش نشان داد.

فریاد شیران بیانیه خود علیه جهانیان را به شرح زیر منتشر کرد که در زیر می خوانید: 

خدای بزرگ را شاکرم که در طول 57 سال زندگی پرافتخار و سرشار از برکات معنوی و الهی ، هیچگاه مجبور نشدم دروغ بگویم و همواره به دروغگویی شهره شوم.هیچوقت چشمم به دنبال کسب ثروت و مال غیر نبوده تا متوسل به اختلاس و کلاهبرداری شوم و به همین جرم هم زندانی شوم و با آبروی خود و خانواده ام بازی کنم. جامعه را به فساد بکشم و با مال غیر زندگی ام را اداره کنم. باز هم خداوند منان را سپاسگزارم که به خاطر راستگویی و صداقت و تلاش در راه پاکسازی فوتبال از لوث وجود مفسدان ، از سوی بزرگان دولت و مجلس و اهالی فوتبال تقدیر شده ام و افتخار همکاری با فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق و صیانت در راه مبارزه با فساد را دارم.ضمن اینکه همواره به لطف و کمک رسانه ها و خبرگزاری ها و صدا وسیما موفقیت های ارزشمندی در راستای محقق نمودن عدالت و شفافیت داشته ام و به این همکاریها نیزمی بالم.

قصد اتهام زنی به کسی را ندارم و تنها به خاطر دفاع از حیثیت گروه مربیان ، سرپرستان و بازیکنان تیم های نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید های نفت تهران و خانواده های نگران و چشم انتظار آنان مجبورم توضیحاتی را در پاسخ به بیانیه سرشار از توهین و افترای به اصطلاح باشگاه نفت طلاییه که وجود خارجی ندارد و از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و سایر مراجع قانونی فوتبال اهلیتش ثابت نشده و فعالیتش غیرقانونی است بدهم.

1.چند بعدی بودن انسان از سوابق و پرونده اش معلوم می شود و پرونده بنده و آقای جهانیان بر کسی پوشیده نیست. با یک کلیک در گوگل می توان به کل آن دسترسی داشت. توصیه می شود بیانیه نویسهای ایشان هم به منبع فوق مراجعه نمایند.

2.اینکه ناصر فریاد شیران کیست را تاریخ فوتبال ایران می داند اما اینکه جهانیان کیست و چگونه در یک روز پدیدار شد را فقط خودش می داند و اهدافی که بزودی بر همگان آشکار خواهد شد.

3.حمایت از فوتبال تیم های پایه و آکادمی ها بزرگترین و مهم ترین هدف بنده در طول زندگی فوتبالی بوده که باز هم تاریخ و سوابق فعالیتی ام در مدارس فوتبال و تیم های پایه بوضوح آن را نمایان می سازد. اما آقای جهانیان از استفاده غیر ابزاری اش کمی بگوید تا حقیقت معلوم شود.

4.اشاره به بساط آه و ناله بنده برای دریافت حکم شده که خنده دارترین بند بیانیه کذایی است.آقای جهانیان چرا نگفته که هنگام دیدار دوم بنده با وی در حضور دوست بزرگوار و رسانه ای و پرسابقه "آقای امیر حسین بابازاده" و همچنین جناب آقای دکتر رضایی وکیل شخصی اش چرا قصد حلالیت از بنده داشته که دلیلش بماند برای بعد.

5.تهمت دسیسه چینی به بهانه های واهی دیگر موردی است که به اینجانب نسبت داده شده  و اشاره ای هم به عدم همکاری در زمینه تامین هزینه های حداقلی از سوی خودش و بلاتکلیف گذاشتن تیم های پایه پس از وعده های دروغین نداشته در حالیکه هزینه های تیم های پایه از زمان روی کار آمدن وی از جیب سرپرستان و مربیان و شخص بنده پرداخت شده و این حرکت در راستای دسیسه های خود وی برای رسیدن به مطامع نامعلومی بوده است.

6.تهمت زدن به سایت وزینی مثل جام جم آنلاین و متهم کردن نویسندگان متعهد این رسانه به همدستی بنده برای ارائه اطلاعات از دیگر تهمت های ناروایی است که هم بنده در مراجع قضایی آن را مورد پیگرد قرار خواهم داد و هم اینکه جام جم آنلاین اعاده چنین حقی را از مراجع قضایی می تواند داشته باشد.

7.قطعا یکی از اتهامات این شخص توهین آشکار به شخصیت و اخلاقیات بنده است که ادعا شده نکات منفی زیادی دارم.اولا بر همه فوتبالدوستان و مدیران و بازیکنان و مربیان و...این بارزه مهم بنده کاملا شناخته شده است و در این زمینه قوه محترم قضایی و دادگاه صالح برای اثبات آن حکم خواهد کرد. ضمن اینکه همه اهالی فوتبال نیک می دانند سردمدار مبارزه با فساد اخلاقی در فوتبال ایران کیست و چه رنج ها و مشقاتی در این باره متحمل شده ام.

8.بند 7 بیانیه کذایی این فرد کاملا توهین و افترا محسوب می شود و نیازی به توضیح در این زمینه ندارم و آن را به مراجع قضایی واگذار می کنم. تنها به این بسنده می کنم که پیراهن مورد اشاره در فیلم ربطی به تیم و باشگاه نفت نداشته و سمبل پیراهن شخصی بوده که از ابتدای حضورش در این باشگاه پیراهنی را در اختیار تیم های پایه قرار نداد و به وعده و وعید های توخالی اش تاکید ورزید. شاید اشاره به این موضوع که پیراهنی که آتش گرفت با همان نفتی سوزانده شد که سمبل دروغ و نیرنگ و ریا بود. نمونه بیشمار این صحنه را در روزهای یوم الله 22 بهمن و 13 آبان و... با آتش زدن سمبل آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی و نشان دادن انزجار و نفرت مردم همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی از رفتارهای استعمارگرایانه و ستم گرایانه آمریکا و اسرائیل می بینیم. وگرنه پیراهن واقعی تیم نفت آنقدر ارزش و اعتبار دارد که سالهاست برای حفظ و حراست از آن آبرو و جانم را گذاشته ام. استفاده از موضوع پرچم جمهوری اسلامی ایران هم نوعی فرافکنی و استفاده ابزاری از سوی این فرد بوده و خیلی پیش پا افتاده است و قصد پرداختن به آن را هم ندارم.

9.خنده دار است؛ کسی از طلائیه و خیبر و بدر حرف می زند که نه بویی از جنگ و مبارزه با دشمنان انقلاب برده و نه اعتباری به شهدای گلگون کفن این مرز و بوم قائل است. وگرنه چطور توانسته و یا خواسته با اختلاس و کلاهبرداری (به گواه اسناد و مدارک دادگاه ) حق و حقوق هزاران شهید را لگد مال کند و با چنین رفتاری وقیحانه حالا از جبهه و جنگ سخن بگوید! جسارتش در نام بردن از شهدای بزرگواری مثل شهید همت و شهید باکری هم قابل تامل است.

10.در پایان ضمن قدردانی از زحمات و درایت حق طلبانه مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان تهران جناب آقای گل محمدی ، مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در راستای بررسی موضوع اهلیت این فرد و رد صلاحیت وی که تنها به جهت بهره برداری ابزاری از این باشگاه قدیمی و استعدادیاب ورود پیدا کرده و بدون هزینه کرد ریالی برای تیم های فعال باشگاه همچنان پیگیر اهداف نامعلوم خود بود ، و همچنین مطبوعات و رسانه های متعهد و آگاه که همواره یار و یاور حق طلبان و دلسوزان جامعه هستند و افراد کارآمد و متعهد را با سایرین تشخیص و معرفی می کنند صمیمانه سپاسگزاری می کنم و امیدوارم مقامات دولتی و مسئولین نظام بیشتر از این نسبت به حضور افراد معلوم الحال و دارای پرونده های قضایی در امر تربیت نسل جوان دقت کنند. ضمن اینکه از مدیران ارزشی و با تقوای خبرگزاری بزرگ مثل خبرگزاری فارس انتظار دارم قبل از انتشار بیانیه ای از سوی افراد شناخته شده که هیچگونه اعتبار حقوقی ندارند و اغراض شخصی خود را در بیانیه های توهین آمیز به دلسوزان این کشور و نظام دنبال می کنند دقت لازم را داشته باشند.

11.مدارک و اسناد کامل تمام حرف ها و ادعاهای مطروحه در این بیانیه آماده ارائه به هر سازمان و نهاد و ارگانی است تا برای یک بار هم که شده حق و باطل در فوتبال مشخص و نابکاران به سزای اعمالشان برسند و فضای مقدس ورزش از لوث وجود مفسدان و سوء استفاده گران بی رحم پاک شود.

   بیانیه ناصر فریاد شیران، مدیر آکادمی تیم های پایه فوتبال باشگاه نفت تهران
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1396/08/19
واقعا کی حوصله داره این چرندیات بخونه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج