سقوط بالگرد بن مقرن کار بن سلمان بوده است؟
۶۲۹۹۰۲
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
۵۲۰۹ 
تارنمای فرامنطقه ای میدل ایست مانیتور با اشاره به موج جدید بازداشت‌ها درعربستان سعودی و با استناد به آنچه اظهارات منابع آگاه نامیده است، نوشت: سقوط بالگرد منصور بن مقرن قائم مقام استاندارعسیر‎‎ تعمدا از سوی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی انجام پذیرفته است.
ایرنا نوشت: تارنمای فرامنطقه ای میدل ایست مانیتور با اشاره به موج جدید بازداشت‌ها درعربستان سعودی و با استناد به آنچه اظهارات منابع آگاه نامیده است، نوشت: سقوط بالگرد منصور بن مقرن قائم مقام استاندارعسیر‎‎ تعمدا از سوی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی انجام پذیرفته است.
 
میدل ایست مانیتور نوشت: بالگرد (هلی کوپتر) منصور بن مقرن قائم مقام استاندار عسیر‎‎ در نزدیکی مرز با یمن به همراه هفت تن از مشاوران ارشدش، تعمدا از سوی نیروهای دولتی هدف قرار گرفت زیرا گمان می رود که مقرن با ولیعهد شدن شاهزاده محمد بن سلمان مخالف بوده است.
 
براساس اظهارات این منابع، بن مقرن اخیرا نامه ای را به حدود 1000 شاهزاده ارسال کرده است که در آن از آنان خواسته بود تا از حمایت محمد بن سلمان برای ولیعهدی دست بکشند.
 
براساس این گزارش، در بخشی از این نامه به لزوم انجام اقدامی عملی از سوی جوانان (برای جلوگیری از به قدرت رسیدن سلمان) اشاره شده است.
 
میدل ایست مانیتور در ادامه با اشاره به اقدامات اخیر پادشاهی سعودی در بازداشت شماری از مقامات این کشور، به نقل از این منابع آگاه ادامه داد: سقوط بالگرد مقرن پیامی آشکار به دیگرانی است که در داخل خانواده پادشاهی حضور دارند و معنای آن پیام این است که سلمان برای ساکت کردن منتقدان خود و کسانی که با او به مخالفت می کنند، حدی قائل نیست.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج