آیت الله هاشمی، این روزها را پیش‌بینی کرد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۳۲۶۵۱
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۸
۷۵۲۵
میرزایی :
عضو هیات رییسه کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس با بیان این‌که احمدی‌نژاد با اقدامات خلاف قانون حرمت حرم شاه‌عبدالعظیم را خدشه‌دار می‌کند، تاکید کرد که آیت‌الله هاشمی پیش از دیگران این روزهای احمدی‌نژاد را پیش‌بینی کرده بود، گفت که احمدی‌نژاد راه خروج از حاکمیت را انتخاب کرده اما حاکمیت بیش از این، رفتار ناشیانه احمدی‌نژاد را تحمل نمی‌کند.
خبرگزاری ایلنا: جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به اقدام اخیر محمود احمدی‌نژاد و اسفندیار رحیم مشایی که در حمایت از تحصن و بست‌نشینی حمید بقایی و علی‌اکبر جوانفکر در حرم شاه‌عبدالعظیم حضور پیدا کردند، گفت: سابقه بست‌نشینی و تحصن در حرم شاه‌عبدالعظیم در تاریخ تحولات سیاسی-اجتماعی ایران به اواخر دوره قاجار بازمی‌گردد که بر اساس آن، برخی مشروطه‌خواهان با هدف تلاش برای حاکمیت قانون، دفاع از آزادی‌های مشروع شهروندان و برابری رعایا و صاحبات قدرت با تحصن در این مکان خواستار توجه حاکمیت وقت به این درخواست‌های مشروع می‌شدند.

احمدی‌نژاد در دولت نهم و دهم در راستای تضعیف جامعه مدنی گام برداشت

وی افزود: احمدی‌نژاد و نزدیکانش سابقه مثبتی در دفاع از آزادی‌های مشروع نداشته و در دوره‌ای که مسئولیت امور را در اختیار داشتند، بجای دفاع از حقوق شهروندان و قانون‌گرایی، عملاً دست به قانون‌گریزی زده و مرتکب تخلفاتی نیز در اجرای قوانین می‌شدند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم ایلام در مجلس خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد در دولت نهم و دهم عمدتاً در راستای تضعیف جامعه مدنی گام برداشت و اکنون نیز با این اقدام، بجای تلاش در راستای حاکمیت قانون، دست به نوعی قانون‌گریزی زده و این درحالی است که چنین اقداماتی قطعاً کمکی به حاکمیت قانون نمی‌کند.

احمدی‌نژاد با اقدامات خلاف قانون حرمت حرم شاه‌عبدالعظیم را خدشه‌دار می‌کند

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با بیان این‌که اماکنی همچون حرم شاه‌عبدالعظیم علاوه بر جایگاه والای مذهبی، نمادی از آزادی‌خواهی و قانون‌گرایی در تاریخ سیاسی-اجتماعی ایران است، گفت: متاسفانه این افراد با اقدامات خلاف قانون خود حرمت این نمادهای ملی و مذهبی را خدشه‌دار می‌کنند.

وی تاکید کرد: حرم شاه‌عبدالعظیم در تاریخ سیاسی-اجتماعی پایگاهی امن برای حامیان حاکمیت قانون بوده و درست نیست این سابقه تاریخی را با این اقدامات نامربوط خدشه‌دار کنیم.

میرزایی با بیان این‌که تحمل رفتار و اعمال ساختارشکنانه دشوار خواهد بود، گفت: بعید می‌دانم حاکمیت بیش از این چنین اقداماتی ازسوی احمدی‌نژاد و نزدیکانش را نادیده بگیرد؛ به هر حال نظام چندین مرتبه در مقاطع مختلف به احمدی‌نژاد فرصت مجدد داد که به قانون بازگردد اما به نظر می‌رسد رییس دولت نهم و دهم و اطرافیانش تمایلی به فعالیت در چارچوب قانون ندارند.

عضو هیات رییسه کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: در شرایطی که کشور بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد، احمدی‌نژاد و نزدیکانش عملاً اقدام به ایجاد تنش در جامعه و کشور می‌کنند.

آیت‌الله هاشمی پیش از دیگران این روزهای احمدی‌نژاد را پیش‌بینی کرد

نماینده اصلاح‌طلب مردم ایلام در مجلس با بیان این‌که اصلاح‌طلبان از سال‌ها قبل در رابطه با نحوه کردار و رفتار احمدی‌نژاد هشدار داده بودند، یادآور شد: مرحوم آیت‌الله هاشمی پیش از دیگران متوجه شد که اقدامات و نوع رویکردهای سیاسی این جریان در راستای حاکمیت قانون نیست. هاشمی متوجه شد و هشدار هم داد که این جریان در چارچوب منافع و مصالح کشور حرکت نمی‌کند و این روزها را پیش‌بینی می‌کرد.

وی با بیان این‌که انتظار می‌رود این جریان نیز همچون دیگر شهروندان به قانون تمکین کند، گفت: متاسفانه بخشی از حاکمیت دچار نوعی اشتباه محاسباتی شده و درحالی به جریان اصلاحات بدبین است که این جریان با پایبندی به قانون و از سر دلسوزی انتفاداتی مطرح کرده و در راستای احقاق حقوق اساسی و شهروندی مردم تلاش می‌کند.

جریان اصلاحات در مقاطع حساس در جهت منافع ملی تلاش کرده است

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید تاکید کرد: نباید یک جریان سیاسی را به صرف طرح انتقاد به شیوه‌های اجرایی و مدیریتی دارد، غیرخودی دانست؛ چرا که جریان اصلاحات علاوه بر آن‌که همواره در چارچوب قانون عمل کرده، در بسیاری از مقاطع حساس و سرنوشت‌ساز نیز پیشگام بوده و در جهت منافع و مصالح ملی تلاش کرده است.

تلاش احمدی‌نژاد برای بازتعریف جایگاه خود به‌عنوان اپوزیسیون

میرزایی در پاسخ به سوالی درباره اهداف احمدی‌نژاد از گرایش به اقدامات رادیکال و ساختارشکن اعلام کرد: احمدی‌نژاد طبیعتاً اقبال مردمی که نسبت به مرحوم هاشمی وجود داشت و همچنین محبوبیت و مقبولیت آقای خاتمی را می‌بینید و به اشتباه فکر می‌کند با ایجاد زاویه با حاکمیت و قرارگرفتن در جایگاه اپوزیسیون می‌تواند در میان جامعه محبوبیت کسب کند.

وی گفت: احمدی‌نژاد به اشتباه فکر می‌کند جامعه با بحران‌هایی روبرو است که می‌تواند با بازتعریف جایگاه خود به‌عنوان اپوزیسیون در آینده سیاسی کشور نقش‌آفرینی کند.

عضو هیات رییسه کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به کردار و رفتار سیاسی احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: رویکرد احمدی‌نژاد در بحث سیاست خارجی تا حد امکان تنش‌زا بوده و برای کشور هزینه ایجاد کرده و در بحث سیاست داخلی نیز صرفاً در راستای دامن زدن به اختلافات سیاسی اقدام کرده و به‌طور کلی عملکردش در راستای منافع و مصالح ملی نبوده است.

احمدی‌نژاد راه خروج از حاکمیت را انتخاب کرده است

وی در پاسخ به سوالی درباره آینده سیاسی احمدی‌نژاد اعلام کرد: به نظر می‌رسد احمدی‌نژاد با این رفتار و کردار، راه خروج از حاکمیت را انتخاب کرده است. این مسئله کاملاً روشن است و احمدی‌نژاد به اشتباه فکر می‌کند با سیر در این مسیر، تاثیرگذاری خود را در روند تحولات سیاسی کشور در آینده افزایش دهد.

حاکمیت رفتار ناشیانه احمدی‌نژاد را بیش از این تحمل نمی‌کند

میرزایی در پایان گفت: با این حال بعید است احمدی‌نژاد بتواند با این رویه، راه به جایی ببرد و باتوجه به آن‌که این اقدامات او قانون‌گریزی آشکار است، طبیعتاً ازسوی نهادهای قانونی با وی برخورد خواهد شد و بعید است که حاکمیت رفتار ناشیانه احمدی‌نژاد را بیش از این تحمل کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
03:14 - 1396/08/27
پیش بینی صرف کافی نبود آنقدر بها ندادند تا گریبانگیر جامعه شود. همین اشخاص به پیر انقلاب مرحوم هاشمی خواص بی بصیرت نام نهادند مهم اینکه مواضع آن مرحوم به احمدی نژاد نزدیک نبود و بهایش را پرداخت.
Iran, Islamic Republic of
04:22 - 1396/08/27
محمود خان کارش درسته .نمیتونین درموردش ضعفی بگین .مرد بزرگ ایران مبرا از هر بدییست پاک و مردمی .محمود خان جلو برو ابروی اختلاسگران و مال بیت المال خوران را ببر.درود بر غیرتت درود بر شرفت خادم مردم مستظعف ما همه پشت سرتیم .از دلیران تنگستان.
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1396/08/27
ازتبار شیر مرد جنوب ریس علی تنگستانی
Iran, Islamic Republic of
06:03 - 1396/08/27
خواهشن بت سازی نکنید خدا رحمت کنه اقای هاشمی هم مثل همه ما انسان بود با همه خوبی و بدی ها
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1396/08/27
بازهم احمدی نژادودوستانش شما که .......... همه تان سر ته یک کرباسید بس کنید ..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
یوگی و دوستان
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1396/08/27
خدارحمت کند آیت الله هاشمی رفسنجانی راکه میگفت:
سرچشمه را گرنبدی به بیل
چوپرگشت نتوان گرفتن به پیل
پاسخ ها
مهدیاردوزدوزانی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
ایت ا... شاعره مگه؟!
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1396/08/28
مگر حس ششم داشته یا سواد کدوم یکی
حالا دیگه خریدار نداره این حرفها مردم روشنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
شفا_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی