بیت کوین رکورد جدید می‌زند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۳۴۳۰۰
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
۴۱۴۹
قیمت بیت کوین امروز در تاریخ ۱۹ نوامبر، به ۸۲۰۰ دلار رسید؛ این در حالی است که این ارز مجازی محبوب جهان، تا همین چهار روز پیش به قیمت ۸۰۰۰ دلاری رسیده بود.بسیاری از متخصصان بر این باوراند که ارزش بیت کوین در ماه‌های آتی همچنان اضافه‌تر خواهد شد.
وب سایت تک فارس - امین داسنورد: قیمت بیت کوین امروز در تاریخ ۱۹ نوامبر، به ۸۲۰۰ دلار رسید؛ این در حالی است که این ارز مجازی محبوب جهان، تا همین چهار روز پیش به قیمت ۸۰۰۰ دلاری رسیده بود.بسیاری از متخصصان بر این باوراند که ارزش بیت کوین در ماه‌های آتی همچنان اضافه‌تر خواهد شد.

 بیت کوین رکورد جدید می‌زند

بالا، بالا، بالاتر
 
اوایل ماه نوامبر، عده‌ای تحلیل‌گران تخمین زدند که قیمت بیت کوین به زودی به ۸۰۰۰ دلار خواهد رسید، که این اتفاق در ۱۶ نوامبر افتاد. سپس هنوز سه روز نشده بود که ارزش آن به ۸۱۰۰ دلار رسید.

بعد از آن‌که قیمت بیت کوین در انتهای روز ۱۹ نوامبر کمی پایین‌تر از ۸۰۰۰ دلار آمد، این ارز مجازی محبوب در سطح جهانی توانست در  روز ۲۰ نوامبر دوباره به بازی برگردد و از مرز ۸۲۰۰ دلار بگذرد. حالا در این لحظه‌، ارزشی معادل ۸۲۷۴ دلار دارد.

نوسانات اخیر در قیمت این ارز مجازی به دلیل برخی توسعه‌های ایجاد شده است. در ماه اکتبر گذشته گروه CME، بزرگ‌ترین شرکت تبادلات ارزی، مبادله‌ی بیت کوین را آغاز نمودند. در اضافه، بیتکوین جنجالی(Bitcoin Hard Fork Segwit2x) هم، اوایل نوامبر از دسترس خارج شد و Bitcoin Classic جای خود را به Bitcoin Cash داد.

آینده‌ای بی‌ثبات

در چهار ماه اخیر، قیمت بیت کوین در کنار ارزش ارز مجازی که از ماه آگوست تا به امروز دو برابر شده، از قله‌های رکوردشکنی گذشته است. درحالی که بیت کوین به آرامی دارد راه می‌افتد، افزایش‌ قیمت زود به زود آن توسط طرفداران به عنوان نشانه‌هایی از آینده تعبیر می‌شود. از طرف دیگر منتقدانی هستند که این را به عنوان مدرکی اضافه‌تر برای بی‌ثباتی بیتکوین می‌دانند و باور دارند که ارز مجازی حبابی است که به زودی خواهد ترکید.

درحالی که تفسیرات متفاوتی وجود دارد، بیش‌تر متخصصان بر این باوراند که قیمت بیت کوین به افزایش خود ادامه خواهد داد. مدیر سابق صندوق سرمایه‌گذاری گروه  Fortress Investment، اظهار داشت که تا نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸ قیمت آن به ۱۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. این تقریباً یک نظریه‌ی میانه‌رو به شمار می‌رود، باتوجه به این‌که یکی از تجار کهنه‌کار بر این باور است که ارزش این ارز مجازی می‌تواند تا قبل از پایان ۲۰۱۷ به ۱۵۰۰۰ دلار برسد. با نگاهی به آینده، می‌توان انتظار داشت که بیت کوین در سه تا پنج سال آتی به قیمت ۲۰ تا ۲۵ هزار دلاری برسد اما تنها زمان می‌تواند از چنین چیزی بگوید.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1396/09/02
اگر چه که سوار بر امواج علم و دیگر وجوهات این پول مجازی پایه گذاری شده ولی بدونید که اربابان اقتصادی جهان دارن به کوره صعود این واحد‌پولی میدمن تا به نتایج دلخواه و چپاولی عظیم برسن .. و اینده اقتصادی و اجتماعی کشورهای جهان سوم در مردابی بسر میبره و برای کنترل و بدام اندازی چنین پروسه‌هایی مانند بیت‌کوین با اهداف عمیق و پنهان در حال توسعه هستن !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر