گوشی‌های فعال شده تا 14 آذر مجاز هستند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۳۸۴۱۷
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
۵۰۸۹
با اشاره به اجرای فاز دوم طرح رجیستری؛
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آغاز اجرای فاز دوم طرح رجیستری از14 آذر خاطر نشان کرد:تمام تلاشمان در اجرای این طرح این است که مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی دچار چالش نشوند.
خبرگزاری ایسنا: محمدجواد آذر جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه – 8آذر 96) هیئت دولت در جمع خبرنگاران تغییر مدل تعرفه گذاری اینترنت را یکی از مهمترین اقدامات وزارتخانه متبوع خود طی صد روزه نخست فعالیت دولت دوازدهم عنوان و اظهار کرد: در 100 روزه اول دولت، بیشترین زمان جهت مطالعات و مذاکرات فشرده در زمینه تغییر مدل تعرفه گذاری بود.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره فضاسازی ها علیه آغاز فاز دوم طرح رجیستری گفت: فاز دوم طرح رجیستری از 14 آذرماه شروع می شود. براساس این طرح تغییر بزرگی در مدل ارائه سرویس در بازار ایجاد می شود و به همین دلیل در برابر این تغییر مقاومت‌هایی وجود دارد.

جهرمی تامین کنندگان گوشی‌های موبایل در خارج از کشور را یکی از مخالفان طرح رجیستری دانست و خاطر نشان کرد: وارد کنندگان موبایل مقاومت‌هایی برای اجرای طرح رجیستری دارند؛ چراکه آنها پس از اجرای این طرح باید سود کمتر ودر عین حال عادلانه تری ببرند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: گروه دوم معترضان به طرح رجیستری توزیع کنندگان وفروشندگان گوشی های تلفن همراه هستند. این افراد نگران آن هستند که تکلیفشان در برابر گوشی هایی که تاکنون خریده‌اند، چیست.  موضوع دیگری که این افراد را نگران می کند، فعالیت یک سری فروشگاه غیرمجاز است که تاکنون مالیات فروش خود را نپرداخته‌اند.

وی در ادامه گروه سوم مخالفان این طرح را مردم دانست و تاکید کرد: گروه سوم مصرف کنندگان نهایی هستند که دغدغه هایی در این زمینه دارند. طبیعتا تغییر این نظام و نظام‌مند کردن چارچوبی که تاکنون قاعده‌مند نبوده و 95 درصد آن از حوزه قاچاق انجام می شده، اقدامی سخت است.

جهرمی با تاکید بر اینکه تا 14 آذر هر کسی با هر مدل گوشی خریداری شده  چنانچه گوشی تلفن همراه خود را فعال کند، آن گوشی مجاز خواهد بود، گفت: تمام تلاش ما در اجرای این طرح بر این بوده که در وهله نخست مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی دچار چالش نشوند.

وی در پایان اظهار کرد: از 14 ‌آذرماه اجرای فاز دوم  طرح رجیستری را از یک برند خاص آغاز می کنیم و از آن تاریخ به بعد مردم زمان خرید متوجه می شوند که چه تلفن همراهی مجاز است. آنها زمان خرید هنگامی که سیم کارت را در گوشی قرار می دهند پیامی برایشان ارسال می شود و طی آن به  اطلاع آنها می رسد که آیا گوشی مورد نظر ثبت شده است یا خیر.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر