مسلمان، کاپیتان دقیقه نودیِ پرسپولیس
۶۴۶۴۴۵
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
۶۸۴۲
هافبک خلاق پرسپولیس امروز دقایقی برای تیمش مقابل بادران بازی کرد.
ورزش سه: در پیروزی امروز تیم فوتبال پرسپولیس مقابل بادران که در جام حذفی رقم خورد، تعدادی از بازیکنان اصلی سرخپوشان به تشخیص برانکو نیمکت نشین شده بودند و استراحت کردند. یکی از این بازیکنان محسن مسلمان بود. هافبک خلاق پرسپولیس که نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر را با 7 پاس گل و با عنوان گلساز ترین بازیکن لیگ به پایان رساند، در بازی جام حذفی مقابل بادران در ترکیب اصلی تیمش حضور نداشت و به استراحت پرداخت تا برای بازی احتمالی این تیم در مرحله بعد مقابل صنعت نفت آبادان آماده باشد.
 
در این بازی که در غیاب سید جلال حسینی، ماهینی و مسلمان، با کاپیتانی فرشاد احمدزاده برای سفیدپوشان و عملکرد خوب شماره 10 این تیم همراه بود، محسن مسلمان از دقیقه 88 به جای احمدزاده به میدان رفت و بازوبند کاپیتانی را نیز از او تحویل گرفت تا برای چند دقیقه نقش رهبر تیم پرسپولیس را ایفا کند.
 
مسلمان پس از مسائل حاشیه ای که چند هفته پیش درگیر آن بود، بار دیگر به ترکیب اصلی سرخپوشان بازگشت و با پاس گل هایی که به هم تیمی های خود داد، رسیدن به روزهای خوب را به هواداران پرسپولیس مژده داد. حالا با آمادگی بشار رسن، هافبک عراقی مورد علاقه برانکو، کار مسلمان هم برای حضور همیشگی در ترکیب اصلی پرسپولیس سخت شده است و جدال این دو بازیکن برای به دست آوردن نظر برانکو دیدنی خواهد بود.
 
مسلمان، کاپیتان دقیقه نودیِ پرسپولیس
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج