حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۴۷۸۵۰
۰۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
۱۷۷۵۳
در این مطلب با هم نمونه هایی از کاربردهای رنگ نارنجی در دکوراسیون اتاق ها و نحوه به کارگیری این رنگ در کنار دیگر ترکیبات رنگی، برای گرم تر جلوه دادن فضا را خواهیم دید.
برترین ها - ترجمه از پلاد ناصری: طبیعت پر از نمونه های مختلف و زیبایی از رنگ نارنجی است که در خودش جای داده است. رنگ نارنجی را گاهی با عنوان رنگ پرتقالی می شناسیم و گاهی آن را تداعی کننده فصل پاییز، و نور درخشان آفتاب می دانیم. اما رنگ نارنجی هم طیف گسترده ای دارد و همین وسعت طیفی، همراه با انرژی و گرمای دلچسبی که منتقل می کند، باعث می شود که آن را به عنوان رنگی مناسب برای دکوراسیون فضاهای داخلی نیز بشناسیم.
 
در این مطلب با هم نمونه هایی از کاربردهای رنگ نارنجی در دکوراسیون اتاق ها و نحوه به کارگیری این رنگ در کنار دیگر ترکیبات رنگی، برای گرم تر جلوه دادن فضا را خواهیم دید.
 
برای اینکه طراحی دکوراسیون را با رنگ نارنجی شروع کنیم، باید اولین چیزی که در نظر می گیریم، ترکیبات رنگی متناسب با نارنجی باشد. نکته حائز اهمیت در مورد این طیف رنگی این است که برای شروع طراحی با نارنجی، لازم نیست که تمام المان های دکوراتیو اتاق و فضای داخلی مورد نظرتان را تغییر دهید. رنگ نارنجی می تواند در کنار ترکیباتی از قهوه ای، خاکستری، بژ و کرم، جلوه بسیار خوبی داشته باشد. این رنگ ها تقریبا در اکثر فضاهای دکوراتیو، جزو رنگ های اصلی هستند و به راحتی با هر سلیقه ای قابل تطبیق می باشند. اضافه شدن نارنجی به این ترکیبات رنگی باعث می شود که انرژی بیشتری به محیط وارد شود. اما به هیچ وجه لازم نیست که کل وسایل و المان های طراحی دکوراسیون را به رنگ نارنجی انتخاب کنید. کافی است تنها چند تکه از این وسایل را به رنگ نارنجی دربیاورید و از تاثیر حسی که این رنگ ایجاد می کند بهره ببرید.

دکوراسیون اتاق خواب با وسایل نارنجی و آجری
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی

یکی از بهترین روش ها برای آنکه از رنگ های پاییزی الهام بگیرید و دکوراسیون اتاقتان را کمی گرم تر کنید، استفاده از چند وسیله جزئی به رنگ نارنجی یا آجری است. می توانید اتاق خوابتان را با تغییر جزئیاتی، به طور کامل متحول کنید. برای این منظور پس از انتخاب ترکیب رنگ غالب در اتاق از طیف خاکستری، کرم، یا قهوه ای، می توانید جزئیاتی از وسایل همچون بالش های روی تخت، پتوها، یا مبل کوچکی که کنار تخت خواب می گذارید را به رنگ نارنجی دربیاورید. تغییر رنگ این وسایل هزینه زیادی در بر ندارد و به این ترتیب می توانید با بودجه مختصری، به فضای اتاق خوابتان را گرما ببخشید.
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی
 


تغییر دکوراسیون با کاغذ دیواری نارنجی
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی

از آنجایی که رنگ های نارنجی و آجری، تاثیر عمیقی در ترکیب بندی رنگ ها دارند و استفاده از آنها می تواند تحول زیادی در دکوراسیون داخلی ایجاد کند، بایستی در انتخاب کاغذ دیواری هایی که از این رنگ ها تشکیل شده اند جوانب لازم را در نظر بگیریم.
 
با توجه به ویژگی هایی که این رنگ ها دارند، بهتر است تمام دیوارهای اتاق را با کاغذ دیواری های نارنجی رنگ نپوشانید، و تنها یکی از دیوارهای اتاق را به این رنگ اختصاص دهید. با این کار می توانید نقطه کانونی بسیار مناسبی در دکوراسیون ایجاد کنید و دیگر المان های دکوراتیو اتاق را بر اساس این رنگ بچینید.
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی
 


انتخاب کفپوش نارنجی رنگ
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی

می توانید با یک کفپوش نارنجی یا آجری رنگ، که روی زمین می اندازید، فضای اتاق را گرم کنید. این کفپوش ها با رنگ های خنثی و روشن موجود در محیط هماهنگی بسیار خوبی برقرار می کنند. کفپوش های نارنجی رنگ به تنهایی برای به کارگیری چنین رنگ هایی ایده آل هستند و تاثیرگذاری این رنگ ها را به اندازه کافی در دکوراسیون فراهم می کنند.
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی
 


شخصی سازی اتاق با به کارگیری پرده های نارنجی رنگ
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی

یکی از سریع ترین روش ها برای تغییر دکوراسیون اتاق، عوض کردن رنگ پرده ها است. اگر دوست داشته باشید در روزهای گرم و تابستانی، پنجره ها را باز بگذارید و پرده ها را کنار بزنید تا نور درخشان آفتاب، فضای اتاق را پر کند، پس حتما به استفاده از رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی هم علاقه مند خواهید بود. برای اینکه چنین حسی را همیشه و در تمام فصول سال در محیط حفظ کنید، می توانید از پرده های نارنجی رنگ استفاده نمایید. علاوه بر اینکه استفاده از پرده ها به گرم شدن فیزیکی اتاق ها کمک می کند، داشتن رنگ گرمی همچون نارنجی نیز به ایجاد این حس گرما بخش کمک بیشتری می کند و در ضمن محیط را نیز صمیمانه تر می سازد.
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی
 


رنگ آمیزی دیوارها به رنگ نارنجی
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی

طیف های گسترده ای از رنگ نارنجی وجود دارد که می تواند برای رنگ آمیزی دیوارها مناسب باشد. بهترین رنگی که از طیف گرم نارنجی می توان برای این منظور استفاده کرد، نارنجی های روشن و پرانرژی هستند که تا حدودی مایل به قهوه ای و خاکی باشند. اما از به کارگیری نارنجی هایی که بیش از اندازه روشن هستند، پرهیز کنید زیرا آن حس گرمی که انتظار دارید را به خوبی در محیط ایجاد نمی کنند و تا حدودی حالت گچی و کدری را به وجود می آورند.
 
بهتر است تمام دیوارها را به رنگ نارنجی رنگ آمیزی نکنید و تنها به داشتن یک دیوار گرم و پر انرژی اکتفا کنید. در عوض از وسایل دیگر و سایر المان های دکوراتیو همچون مبلمان، صندلی ها، و لوازم جانبی به رنگ نارنجی در اتاق استفاده کنید تا از حسی که این رنگ ها ایجاد می کنند، بیشتر بهره بگیرید.
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی
 


استفاده از وسایل منزل به رنگ نارنجی
 
 حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی

برای اینکه رنگ نارنجی را در جاهای مختلف اتاق به گردش دربیاورید و از پتانسیل گرمابخش این رنگ بیشتر استفاده کنید، می توانید وسایل مختلف اتاق را به رنگ نارنجی انتخاب کنید. به عنوان مثال صندلی های نارنجی رنگ، مبلمان نارنجی و حتی وسایل کوچک و جزئی اتاق برای استفاده در دکوراسیون ایده آل شما مناسب هستند.
 
در صورتی که وسایل اتاق را با تم رنگی گرم و متمایل به نارنجی انتخاب می کنید، سعی کنید بخش های اصلی اتاق مانند رنگ دیوارها، پرده ها، کفپوش اتاق و... را به رنگ های سرد و خنثی و بعضا روشن دربیاورید تا ترکیب رنگی مناسبی در فضا ایجاد شود، و وجود رنگ نارنجی، شما را بیش از اندازه خسته نکند.

حس گرم دکوراسیون با استفاده از رنگ نارنجی
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/10/01
چطور میتونم مدل تولیدات خودم را در سایت شما تبلیغ کنم
پاسخ ها
مدیر پایگاه
با سلام و احترام

جهت مشاهده تعرفه تبلیغات به لینک زیر مراجعه نمائید:
 
 


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی بخش آگهی تماس بگیرید (مشاوره در مورد درج آگهی در سایت برترین ها): 23051245 - 021
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر