بدافزاری که کاربران پیام‌رسان فیس‌بوک را هدف گرفته
۶۵۱۲۴۴
۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
۱۷۷۸
بدافزار جدیدی که توسط محققان امنیتی رصد شده با استفاده از فضای مسنجر فیس‌بوک به استخراج ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده دست می‌زند.
وبسایت نقدستان - شهروز چرکچی: بدافزار جدیدی که توسط محققان امنیتی رصد شده با استفاده از فضای مسنجر فیس‌بوک به استخراج ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده دست می‌زند.

بدافزاری که کاربران پیام‌رسان فیس‌بوک را هدف گرفته

پیش از این خبرهایی در خصوص استفاده وب‌سایت‌های مختلف از پردازنده کامپیوترها به منظور استخراج ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده منتشر شده بود و حالا اخباری در خصوص انتشار بدافزاری به گوش می‌رسد که کاربران پیام رسان فیس‌بوک را هدف گرفته تا ارز دیجیتالی رمزگذاری شده Monero را استخراج کند. این بدافزار که Digimine نام گرفته توسط متخصصان Trend Micro رصد شده است. محققان این شرکت امنیتی مدعی شده‌اند این بدافزار، تمام دستگاه‌های ممکن را هدف گرفته تا استخراج ارز دیجیتالی رمزگذاری شده Monero را میسر سازد.

این محققان هشدار داده‌اند که بدافزار یادشده حتی این پتانسیل را دارد که کنترل حساب کاربری فیس‌بوکی شما را به طور کامل در اختیار بگیرد. این بدافزار، شکل و شمایلی نظیر یک فایل ویدئویی داشته و تنها زمانی که از نسخه دسکتاپی فیس‌بوک مسنجر استفاده کنید منتشر می‌شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج