ماجرای آسانسور دانشگاه و احمدی‌ نژاد
۶۶۴۳۴
۱۸ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۷
۵۹۶۵
پس از آنکه مراسم استقبال از احمدی نژاد در دانشگاه علم و صنعت به پایان رسید، وی به علت پادرد سوار آسانسور شد اما آسانسور در نیمه های راه گیر کرد و احمدی نژاد دقایقی را در آسانسور منتظر ماند تا مشکل آن برطرف شد.
خبرگزاری مهر: پس از آنکه مراسم استقبال از احمدی نژاد در دانشگاه علم و صنعت به پایان رسید، وی به علت پادرد سوار آسانسور شد اما آسانسور در نیمه های راه گیر کرد و احمدی نژاد دقایقی را در آسانسور منتظر ماند تا مشکل آن برطرف شد.

همچنین رئیس دانشکده مهندسی عمران اتاق تازه احمدی نژاد را به وی نشان داد، احمدی نژاد پس از استقرار در اتاقش به سمت کتابخانه رفت و کتابخانه های آن را تماشا کرد. پس از آن بازدیدی از برخی از مراکز تحقیقاتی دانشگاه علم و صنعت به عمل آورد.

بر اساس اعلام رئیس جمهور سابق، وی تدریسش را در این دانشگاه از ترم آینده آغاز خواهد کرد.

 محمود احمدی نژاد صبح دیروز  با استقبال و همراهی برخی اساتید دانشگاه علم و صنعت پس از 10 سال دوری وارد دانشگاه شد. حمید بهبهانی در مراسم استقبال آرم مخصوص دانشگاه علم و صنعت را به احمدی نژاد اهدا کرد.

برخی اساتید و دانشجویان دانشگاه نیز در محوطه دانشگاه تا دانشکده عمران احمدی نژاد را همراهی کردن. نزدیک دانشکده عمران به پاس استقبال از احمدی نژاد گوسفندی برای وی ذبح شد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:49 - 1392/06/18
نگید دکتر پادرد داره چون الان مخالفاش میگن دروغ میگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته نه اینکه خودشون کلاً در زندگانی راستگو هستن !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:15 - 1392/06/18
آخه این چی بلده که یاد جوونا بده؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:23 - 1392/06/18
حقشه تو آسانسور گیر کنه چرا چون مملکت رو خراب کرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:55 - 1392/06/18
سلام هیچ موقعه بد کسی را نخوا خدا سرت میاره .بابااین همه زحماتی که کشیده خدا وکیلی نباید قدر دانی کرد فقط ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج