تصمیم سونی برای تغییر طراحی پرچم‌دارش
۶۷۸۳۷۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
۳۱۵۰
انتظار می‌رود سونی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ که در اسفندماه برگزار می‌شود، از پرچم‌دار جدیدش رونمایی کند. اما این مهم‌ترین خبری در مورد این شرکت ژاپنی نیست. ظاهرا سازنده‌ی گوشی می‌خواهد در طراحی این گوشی بالا رده تغییراتی ایجاد کند.
وبسایت دیجی‌کالا مگ - سمیرا علی نژاد: انتظار می‌رود سونی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ که در اسفندماه برگزار می‌شود، از پرچم‌دار جدیدش رونمایی کند. اما این مهم‌ترین خبری در مورد این شرکت ژاپنی نیست. ظاهرا سازنده‌ی گوشی می‌خواهد در طراحی این گوشی بالا رده تغییراتی ایجاد کند.

در نامه‌ای که به FCC (کمیته‌ی ارتباطات فدرال) نوشته شده است، سونی درخواست ابطال یکی از گرنت ها را داده است. دلیل آن‌هم تغییر در طراحی عنوان شده است.
 
تصمیم سونی برای تغییر پرچم‌دارش در لحظه‌ی آخر

این نامه با تاریخ ۷ فوریه نوشته شده است. بنابراین زمان زیادی برای تغییر کلی در طراحی این گوشی وجود ندارد. با این حال تغییر در حدی است که یکی از گرنت ها را باطل کند. هنوز مشخص نیست سونی دقیقا چه برنامه‌ای برای تغییر این پرچم‌دارش دارد.

سونی تایید کرده که در کنفرانس خبری MWC 2018 که ۲۶ فوریه برگزار می‌شود، شرکت می‌کند. در کنار پرچم‌دار، سونی یکی دوتا گوشی هوشمند میان رده اکسپریا هم معرفی خواهد کرد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج