بیرانوند؛ مرد اول ترکیب‌های ثابت برانکو
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۸۳۴۰۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
۹۹۸۳
در ترکیب پرسپولیس 8 بازیکن موفق شدند در بیش از 70 درصد دقایق بازی های تیم شان به میدان بروند.

ورزش سه: در ترکیب پرسپولیس 8 بازیکن موفق شدند در بیش از 70 درصد دقایق بازی های تیم شان به میدان بروند.

پرسپولیسی ها تا قبل از دربی 86 در 24 بازی به میدان رفته اند. از 2160 دقیقه حضور سرخپوشان در لیگ برتر علیرضا بیرانوند با 1980 دقیقه حضور با ثبات ترین بازیکن برانکو در 24 هفته سپری شده از لیگ هفدهم است. بعد از او 7 بازیکن دیگر موفق شده اند در بیش از 70 درصد دقایق بازی های تیم شان به میدان بروند.

علیرضا بیرانوند: 1980 دقیقه

دروزاه بان ملی پوش پرسپولیس در این فصل در دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال خوزستان غایب بوده و در 21 دیداری که به میدان رفته موفق به ثبت 15 کلین شیت شده است. او در 1980 دقیقه حضورش در ترکیب سرخپوشان موفق به ثبت 685 دقیقه کلین شیت متوالی در لیگ هفدهم شد. بیرانوند با 8 گل خورده، آمار هر 248 دقیقه یک گل خورده را از خود بر جای گذاشته و بی شک در دربی 86 مرد شماره یک برانکو خواهد بود.

حسین ماهینی: 1972 دقیقه

مدافع کلیدی سرخپوشان در این فصل در هفته های نهم و بیست و چهارم مقابل پدیده و فولاد بازی نکرده و در 21 دیدار دیگر همواره در ترکیب پرسپولیس حضور 90 دقیقه ای را تجربه کرده است. البته به جز دیدار برگشت مقابل صنعت نفت که در دقیقه 82 جای خود را به کمال کامیابی نیا داد. ماهینی این فصل در پست های مدافع راست، چپ و میانی بازی کرده و در مجموع رکورد 1972 دقیقه را از خود برجای گذاشته است.

شجاع خلیل زاده: 1890 دقیقه

مدافع این فصل پرسپولیس در 21 باری که در لیگ هفدهم به میدان رفته حضور 90 دقیقه ای را تجربه کرده و هیچگاه تعویض نشده است. او در هفته های 12 و 19 و 24 مقابل پدیده، سیاه جامگان و استقلال خوزستان غایب بود. شجاع موفق به زدن 3 گل برای تیمش شده و با 4 کارت زرد، بین هم تیمی هایش به عنوان خشن ترین بازیکن شناخته می شود. او در کنار سیدجلال زوج دفاعی پرسپولیس را در دربی روز پنجشنبه تشکیل خواهد داد.

محسن ربیع خواه: 1890 دقیقه

شاید در ابتدای فصل کمتر کسی فکر می کرد ربیع خواه در حضور بازیکنان سرشناس پرسپولیس بتواند جایی در ترکیب سرخپوشان پیدا کند؛ اما برانکو با اعتماد به این هافبک دفاعی او را در 21 بازی به عنوان بازیکن ثابت به میدان فرستاده تا رکورد 1890 دقیقه را به نام خود ثبت کند. بازیکنی که در پست هافبک دفاعی یکی از با ثبات ترین های برانکو بوده و در دربی 86 نیز از بین کامیابی نیا و نوراللهی یکی را کنار خود خواهد داشت.

محمد انصاری: 1886 دقیقه

محمد انصاری با حضور در 22 بازی برای پرسپولیس رکورد 1886 دقیقه را برجای گذاشته است. او با وجود سیدجلال و شجاع در پست دفاع چپ به میدان خواهد رفت. او در این فصل عملکرد خوبی داشته و در اجرای وظایف دفاعی اش موفق بوده است. انصاری در این فصل نه گلی به ثمر رسانده و نه پاس گلی داده است.

علی علیپور: 1847 دقیقه

آقای لیگ هفدهم به جز هفته دوم در همه بازی های تیمش در این فصل بازی کرده و با به ثمر رساندن 17 گل در 1847 دقیقه آمار هر 108 دقیقه یک گل را از خود برجای گذاشته است. او در دیدار هفته اول مقابل فولاد با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا تنها سرخپوشی باشد که در این فصل طعم اخراج را چشیده است. جالب است بدانید به جز دیدار رفت مقابل سپاهان، در هر بازی که علیپور موفق به گلزنی شده پرسپولیسی ها برنده از زمین خارج شده اند. او با 4 دبل در لیگ امسال رکورددار دبل است.

وحید امیری 1660 دقیقه

دومین پاسور برتر لیگ در 21 بازی برای پرسپولیس به میدان رفته تا رکورد 1660 را ثبت کند. یک گل و 6 پاس گل حاصل کار این بازیکن چپ پا در جمع سرخپوشان بوده است. امیری که از مهره های قابل اعتماد و موثر برانکو به حساب می آید، قطعا در دربی 86 یکی از مهره های موثر تیمش خواهد بود.

گادوین منشا 1526 دقیقه

مهاجم 4 گله پرسپولیس که برخلاف دیگر مهاجم تیمش یعنی علی علیپور آنچنان که باید و شاید در گلزنی نتوانسته خوش بدرخشد، با 1526 دقیقه حضور در میدان یکی دیگر از مهره های با ثبات برانکو به شمار می رود. او که در دربی 85 نیز به میدان رفت، موفق به گلزنی نشد؛ اما با این حال همچنان یکی از گزینه های اصلی سرخپوشان برای قرار گرفتن کنار علیپور به شمار می رود.

دقایق حضور دیگر بازیکنان پرسپولیس:

کمال الدین کامیابی نیا 1467

سیدجلال حسینی 1440

محسن مسلمان 1410

فرشاد احمدزاده 1241

صادق محرمی 1283

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر