استان مورد توجه زمین خواران در کشور
۶۹۱۰۲۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
۵۷۹۴ 
استان گیلان بیشتر از استان‌های دیگر مورد توجه زمین‌خواران است.

خبرگزاری ایسنا: استان گیلان بیشتر از استان‌های دیگر مورد توجه زمین‌خواران است.

«علی خاوری» مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: با توجه به‌ موقعیت اقلیمی گیلان،این استان بیشتر مورد توجه زمین‌خواران است و یگان حفاظت از اراضی ملی استان باید مبارزه با زمین‌خواران را بزرگ‌ترین وظیفه خود بدانند.

وی با اشاره به این‌که همه باید به قانون احترام بگذارند،افزود:از همه همکاران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان انتظار داریم با همه متصرفین با دید یکسان برخورد شود.

در ادامه سرهنگ نظمی فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان گیلان گفت:جلوگیری از اخلال،تصرف، تجاوز،تخریب و دخالت در اراضی عمومی،تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان،متصرفان و متجاوزان از وظایف و اختیارات این یگان است که با جدیت و تمام توان در حال انجام است و این مسئله باید در جامعه نهادینه شود که اراضی چه در محدوه شهر چه خارج از شهر دارای مالکیت بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی برخورد قانونی می‌شود.

بیشترین رفع تصرفات اراضی ملی از حیث ارزش ریالی مربوط به شرق گیلان است

نظمی با اعلام این‌که در سال 96 با اقدام به‌موقع تیم‌های گشت یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن مستقر در اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان بیش از 55 هکتار از اراضی ملی به ارزش حدود 2230 میلیارد ریال آزادسازی و به بیت‌المال بازگشت، اضافه کرد: بیشترین رفع تصرفات از حیث ارزش ریالی مربوط به شرق استان گیلان است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان گیلان با اشاره به این‌که در ایام تعطیلات نورزی گشت‌های یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان به صورت 24 ساعته آماده‌باش هستند از همه مردم استان خواست به محض مشاهده و اطلاع از تصرفات غیرقانونی، تغییرکاربری‌های غیرمجاز و تعرضات به بیت المال، با شماره تلفن ۳۳۱۱۹۴۷۲ -۰۱۳( یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان گیلان)تماس حاصل کرده و اطلاع‌رسانی کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1396/12/24
مدیران دانا= کشور آباد فقر نابود
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1396/12/24
قطعا زمین خواران شهروندان عادی نیستند .
زمین چیزی نیست که به راحتی بتوان آن را تصرف کرد.
لطفا بروید یقه ی آقازاده ها را بگیرید که همه چیز دست خودشان است .
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1396/12/24
عنایت کنید تشریف بیاورید ببینید روستاهای ماسال و شاندرمن چه خبره پشت میز نشستی من برایت زنگ بزنم پس برای چه حقوق میگیرید تمام جنگل و زمینهای کشاورزی رفت زیر پی ویلاها مشتی سود جو شما تازه از خواب بیدار شده اید قانون باید بدلیل سهلنگاری با شما مسئولین زیربت برخورد شدید کند
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1396/12/24
خدا یک عده از خدابیخبر را مسئول محیط زیست قرار داده .
United Kingdom
13:03 - 1396/12/24
مسئوولین بی لیاقت و کارچاق کن درگیلان بلای جان گیلان و گیلانی.
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1396/12/24
وقتی قضات ، قوه قضاییه برای رسیدگی به پرونده زمین خواران قبل از رسیدگی از وزیر راه زمین و سهم مطالبه می کنند دیگر ، مبارزه با زمین خواری تنها شعارئ بیش نیست . خودتان قضاوت کنید این جمله را آخوندی در جلسه استیضاح به نماینده ها گفت ! محیط زیست فاتحته صلوات
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1396/12/24
کسانی زمین خوار هستند که پشتشان گرمه و یا از ما بهترون هستند...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج