مسافران از سایت‌های رسمی بلیت تهیه کنند
۶۹۱۸۸۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
۱۶۸۳ 
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: مسافران از خرید بلیت از سایت‌های غیر مجاز جدا خودداری کنند زیاد در صورت بروز تخلف امکان پیگیری از این سایت‌ها سخت خواهد بود.

خبرگزاری میزان: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: مسافران از خرید بلیت از سایت‌های غیر مجاز جدا خودداری کنند زیاد در صورت بروز تخلف امکان پیگیری از این سایت‌ها سخت خواهد بود.

مقصود اسعدی سامانی در توضیح آخرین برنامه ریزی سازمان هواپیمایی برای ساماندهی ایرلاین در سفر‌های نوروزی بیان کرد: با توجه به نزدیکی به ایام نوروزی و آغاز سفر‌های نوروزی نظارت همه جانبه بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی بیشتر از گذشته شده است تا مسافران با نرخ‌های نجومی در نوروز مواجه نشوند و سفر بی دغدغه‌ای داشته باشند.

وی در ادامه افزود: با توجه به افزایش نظارت‌ها تا کنون شکایتی از سوی مسافران مبنی بر تخلف آژانس‌های مسافرتی صورت نگرفته است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با تاکید بر اینکه مسافران از سایت‌های مجاز اقدام به خرید بلیت کنند، گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده سامانه‌ها و آژانس‌های مجاز فروش بلیت در کشور مشخص و در این بین سایت‌های رسمی شرکت‌های هواپیمایی نیز امکان فروش مستقیم بلیت وجود دارد.

سامانی با بیان اینکه هنوز ظرفیت پرواز‌ها نوروزی خالی است، گفت: مسافران می‌توانند با توجه به ظرفیت خالی سفر‌های نوروزی با مراجعه با سایت‌های رسمی فروش بلیت برای خرید بلیت و سفر نوروزی برنامه ریزی کنند.

وی در انتها خاطر نشان کرد: از مسافران در خواست می‌شود به هنگام خرید بلیت به سایت‌های رسمی مراجعه کنند تا در صورت تخلف امکان پیگیری وجود داشته باشد در غیر این صورت با تخلف و گران فروشی سایت‌های غیر رسمی امکان برخورد وجود ندارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج