نخستین آمار حوادث رانندگی نوروز
۶۹۳۱۷۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
۵۳۸۳ 
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به ‌آسیب بیش از 1400 مسافر طی 5 روز گذشته در آستانه نوروز در جاده‌های کشور، گفت: 316 نفر از این افراد توسط نیروهای هلال‌احمر به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

خبرگزاری فارس: معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به ‌آسیب بیش از 1400 مسافر طی 5 روز گذشته در آستانه نوروز در جاده‌های کشور، گفت: 316 نفر از این افراد توسط نیروهای هلال‌احمر به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

شاهین فتحی در ارتباط با عملیات برف و کولاک در کشور اظهار داشت: 9 استان آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، زنجان، سمنان، کرمان، گلستان، لرستان و مازندران از 25 اسفند تا کنون متأثر از برف و کولاک شده است.

وی افزود: 760 نفر در 15 محور مواصلاتی امدادرسانی شده و 103 دستگاه خودروی گرفتار در برف نیز رهاسازی شده است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع طوفان، سیل و آبگرفتگی خاطرنشان کرد: سه استان کرمان، خراسان جنوبی و رضوی از 27 اسفند تا کنون متأثر از این حادثه شده که تعداد زیادی در این رابطه امدادرسانی شده‌اند.

فتحی در مورد مأموریت‌های ترافیکی گفت: از 24 اسفند تا صبح امروز 437 مأموریت توسط نیروهای امدادی صورت گرفته که 1465 نفر در حوادث ترافیکی آسیب دیدند که 316 نفر آنها به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

وی عنوان کرد: 145 مسافر به صورت سرپایی مداوا و به طور کلی 106 مورد عملیات رهاسازی مصدومان ترافیکی انجام گرفته است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج