اعلان جنگ بایرن به رئال برای لواندوفسکی
۶۹۵۰۲۰
۰۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
۱۴۴۸۲
پس از مصاحبه روز گذشته رومینیگه در مورد لواندوفسکی، پیش بینی می شود که در تابستان پیش رو شاهد جنگی آشکار بین باشگاه آلمانی و رئال مادرید باشیم.

ورزش سه: پس از مصاحبه روز گذشته رومینیگه در مورد لواندوفسکی، پیش بینی می شود که در تابستان پیش رو شاهد جنگی آشکار بین باشگاه آلمانی و رئال مادرید باشیم.


 روبرت لواندوفسکی سال هاست که در رویای پیوستن به رئال به سر می برد. او دو بار به این مهم نزدیک شده؛ ولی هر بار به دلایلی نتوانسته پیراهن سفید رئال را بر تن کند؛ اما حالا اوضاع کاملا متفاوت به نظر می رسد.


ماه گذشته او با اخراج مدیر برنامه های خود، با پینی زاهاوی، ایجنت کهنه کار فوتبالی که با رئال و چلسی ارتباط بسیار نزدیکی دارد، قرارداد بست. هدف واضح بود: نزدیک تر شدن به درهای خروجی بایرن و پیوستن به رئال. به ادعای آاس، او حتی با رئال به توافقات اولیه نیز دست یافته است اما در این میان یک مشکل بسیار بزرگ وجود دارد: بایرن مونیخ.

 

اعلان جنگ بایرن به رئال برای لواندوفسکیکارل هاینس رومینیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ روز گذشته در مصاحبه با کیکر واکنش تندی به شایعات جدایی لواندوفسکی نشان داد و گفت:« حاضرم هر شرطی ببندم روی این ادعا که لواندوفسکی فصل بعد نیز در بایرن خواهد ماند. هیچ باشگاهی نمی تواند بازیکنی را بر خلاف میل بایرن از این تیم جذب کند.»

رئالی ها سال 2009 تجربه چندان خوبی از جنگ با بایرن ندارند. پرز در بازگشتش به صندلی ریاست، خواهان جذب ریبری شد ولی در نهایت باشگاه آلمانی، رئال را تهدید به شکایت به فیفا کرد چرا که ریبری با بایرن قراردادی طولانی مدت داشت. در نهایت پرز قید ریبری را زد و اقدام به جذب کاکا، بنزما و رونالدو کرد.

 

اعلان جنگ بایرن به رئال برای لواندوفسکیالبته نمی توان از این نکته به سادگی عبور کرد که از زمان پیوستن قرضی خامس به بایرن، رابطه بین رئال و مونیخی ها بهتر از گذشته شده است و شاید این تنها نقطه امیدواری برای فلورنتینو پرز باشد. هرچند علاقه خود ستاره لهستانی برای پیوستن به رئال نیز فاکتور مهمی محسوب می شود ولی حتی خود این بازیکن هم تمایلی برای وارد شدن به جنگ با مسئولان بایرن ندارد.

از سوی دیگر رئالی ها خاطرات خوبی از جذب ستاره های بالای 29 سال دارند و فاکتور سن برای جذب لواندوفسکی که به زودی 30 ساله خواهد شد، یک مانع محسوب نمی شود. زیدان سال 2001 در 29 سالگی از یووه و با 64 میلیون یورو به رئال پیوست یا فن نیستلروی نیز در 30 سالگی از یونایتد راهی رئال شد و در 96 بازی موفق به زدن 64 گل شد.

در وبسایت ترانسفرمارکت، ارزش لواندوفسکی 80 میلیون یورو تخمین زده شده است اما بدون شک رئال باید رقمی بسیار بیشتر برای جدا کردن او از بایرن هزینه کند؛ به خصوص پس از مصاحبه روز گذشته رومینیگه و اعلان جنگ او به باشگاه های خواهان لواندوفسکی.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج