در معرض ضربات ریسک‌های شبکه‌های اجتماعی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۰۷۷۴۷
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
۲۷۸۶
معاون وزیر ارتباطات:
نصراله جهانگرد با اشاره به موضوع شبکه‌های اجتماعی در کشور گفت: نبود زیرساخت‌های مناسب و آمادگی فرهنگی و اجتماعی در کشور همگام با تغییرات و تحولات باعث شد در معرض ضربات ریسک‌های آن قرار بگیریم و پیشگامان حوزه ICT جهان با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از فرصت‌های موجود در کشور ما به نفع خود استفاده کنند. این موضوع به دلیل شکاف ایجادشده بین ما و تغییر و تحولات فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است.

خبرگزاری ایسنا: نصراله جهانگرد با اشاره به موضوع شبکه‌های اجتماعی در کشور گفت: نبود زیرساخت‌های مناسب و آمادگی فرهنگی و اجتماعی در کشور همگام با تغییرات و تحولات باعث شد در معرض ضربات ریسک‌های آن قرار بگیریم و پیشگامان حوزه ICT جهان با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از فرصت‌های موجود در کشور ما به نفع خود استفاده کنند. این موضوع به دلیل شکاف ایجادشده بین ما و تغییر و تحولات فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات در مراسم افتتاح نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش، با اشاره به تحولات نظام بشری و بروز مظاهر این تحول در بخش‌هایی از کشور گفت: امروزه شاهد ظهور تغییر و تحول در جنبه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و... در جامعه هستیم، درحالی‌که زیرساخت‌ها و بستر لازم برای این تغییرات و تحولات در کشور فراهم نشده است.

جهانگرد ابراز امیدواری کرد که با حمایت مردم و ایجاد اعتماد عمومی از این معضل، ریسک‌ها و خطرات اقتصادی عبور کرده و ضمن استفاده از زوایای مختلف شبکه‌های اجتماعی بر بستر فناوری داخلی که سکوهایی برای بهره‌برداری از فرصت‌های اقتصادی است، از این معضلات به وجود آمده عبور کنیم.

جهانگرد تصریح کرد: سرعت تغییرات در ارتباطات بسیار زیاد است و کشور ما در حال حاضر در موقعیت تحول قرارگرفته است که باید سازوکار، مکانیزم، مقررات حقوقی، مالی و فرهنگی مناسب با این شرایط را نیز مهیا کنیم.

وی با بیان اینکه در تغییرات و تحولات باید هم فرصت‌ها وهم ریسک‌ها دیده شوند، تصریح کرد: لازم است در یک برنامه روشن ملی و با ثبات مدیریت، گام‌هایمان را ببینیم و تأکید دارم همه فعالان این عرصه در این مقطع به اثرات تاریخی تحولات فناوری کشور توجه کنند.

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اشتغال‌زایی و درآمدزایی بالای حوزه فناوری اطلاعات و تأثیر آن بر رونق اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: تسهیل فعالیت‌ها، خدمات و فرآیندها در حوزه‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و... بخشی از دستاوردهای تحول فناوری کشور است.

وی علت برگزاری این همایش را در جزیره کیش به دو فرصت موجود در این منطقه مرتبط دانست و عنوان کرد: تغییر پلت فرم کیش و پیاده‌سازی آن به‌عنوان یک جامعه نمونه در بهره‌وری از نهاده‌ها، انرژی و اقتصاد یکی از این دلایل است و دلیل دیگر اهمیت جزیره کیش از جنبه‌های مختلف به‌عنوان فرصتی بزرگ برای سرزمین مادری است. ما در این صنعت باید بین‌المللی شویم و کیش می‌تواند فرصت بین‌المللی شدن در حوزه ICT را فراهم کند.

جهانگرد در پایان ابراز امیدواری کرد با تدابیری که اتخاذ می‌شود بتوانیم از ظرفیت جزیره کیش برای بین‌المللی‌سازی صنعت IT کشور و مبادله فنی، تجاری و اقتصادی در زمینه وارد کردن دانش تکنولوژی و انتقال و فروش آن استفاده کنیم و جزیره کیش در این زمینه به‌عنوان الگویی در کشور معرفی شود.

نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با حضور معاون وزیر ارتباطات، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، مدیرکل دفتر نوآوری و سرمایه‌گذاری وزارت ارتباطات، عصر دوشنبه 3 اردیبهشت در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش افتتاح شد.

این نمایشگاه با عنوان کیتکس 2018 در فضایی به وسعت 7 هزار مترمربع در مرکز بین‌المللی نمایشگاه‌های کیش میزبان علاقه‌مندان است و 57 شرکت‌کننده تا ششم اردیبهشت در حوزه‌های شهر هوشمند، اینترنت اشیاء، هوشمند سازی و امنیت اطلاعات، آخرین توانمندی‌های خود را عرضه می‌کنند. برگزاری رقابت‌های رایانه‌ای و ساخت نرم‌افزارهای کاربردی، حضور استارتاپ ها و برپایی سمینارها و کارگاه‌های تخصصی از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آف دکور _فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر