در معرض ضربات ریسک‌های شبکه‌های اجتماعی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۰۷۷۴۷
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
۲۷۹۸
معاون وزیر ارتباطات:
نصراله جهانگرد با اشاره به موضوع شبکه‌های اجتماعی در کشور گفت: نبود زیرساخت‌های مناسب و آمادگی فرهنگی و اجتماعی در کشور همگام با تغییرات و تحولات باعث شد در معرض ضربات ریسک‌های آن قرار بگیریم و پیشگامان حوزه ICT جهان با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از فرصت‌های موجود در کشور ما به نفع خود استفاده کنند. این موضوع به دلیل شکاف ایجادشده بین ما و تغییر و تحولات فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است.

خبرگزاری ایسنا: نصراله جهانگرد با اشاره به موضوع شبکه‌های اجتماعی در کشور گفت: نبود زیرساخت‌های مناسب و آمادگی فرهنگی و اجتماعی در کشور همگام با تغییرات و تحولات باعث شد در معرض ضربات ریسک‌های آن قرار بگیریم و پیشگامان حوزه ICT جهان با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از فرصت‌های موجود در کشور ما به نفع خود استفاده کنند. این موضوع به دلیل شکاف ایجادشده بین ما و تغییر و تحولات فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات در مراسم افتتاح نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش، با اشاره به تحولات نظام بشری و بروز مظاهر این تحول در بخش‌هایی از کشور گفت: امروزه شاهد ظهور تغییر و تحول در جنبه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و... در جامعه هستیم، درحالی‌که زیرساخت‌ها و بستر لازم برای این تغییرات و تحولات در کشور فراهم نشده است.

جهانگرد ابراز امیدواری کرد که با حمایت مردم و ایجاد اعتماد عمومی از این معضل، ریسک‌ها و خطرات اقتصادی عبور کرده و ضمن استفاده از زوایای مختلف شبکه‌های اجتماعی بر بستر فناوری داخلی که سکوهایی برای بهره‌برداری از فرصت‌های اقتصادی است، از این معضلات به وجود آمده عبور کنیم.

جهانگرد تصریح کرد: سرعت تغییرات در ارتباطات بسیار زیاد است و کشور ما در حال حاضر در موقعیت تحول قرارگرفته است که باید سازوکار، مکانیزم، مقررات حقوقی، مالی و فرهنگی مناسب با این شرایط را نیز مهیا کنیم.

وی با بیان اینکه در تغییرات و تحولات باید هم فرصت‌ها وهم ریسک‌ها دیده شوند، تصریح کرد: لازم است در یک برنامه روشن ملی و با ثبات مدیریت، گام‌هایمان را ببینیم و تأکید دارم همه فعالان این عرصه در این مقطع به اثرات تاریخی تحولات فناوری کشور توجه کنند.

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اشتغال‌زایی و درآمدزایی بالای حوزه فناوری اطلاعات و تأثیر آن بر رونق اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: تسهیل فعالیت‌ها، خدمات و فرآیندها در حوزه‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و... بخشی از دستاوردهای تحول فناوری کشور است.

وی علت برگزاری این همایش را در جزیره کیش به دو فرصت موجود در این منطقه مرتبط دانست و عنوان کرد: تغییر پلت فرم کیش و پیاده‌سازی آن به‌عنوان یک جامعه نمونه در بهره‌وری از نهاده‌ها، انرژی و اقتصاد یکی از این دلایل است و دلیل دیگر اهمیت جزیره کیش از جنبه‌های مختلف به‌عنوان فرصتی بزرگ برای سرزمین مادری است. ما در این صنعت باید بین‌المللی شویم و کیش می‌تواند فرصت بین‌المللی شدن در حوزه ICT را فراهم کند.

جهانگرد در پایان ابراز امیدواری کرد با تدابیری که اتخاذ می‌شود بتوانیم از ظرفیت جزیره کیش برای بین‌المللی‌سازی صنعت IT کشور و مبادله فنی، تجاری و اقتصادی در زمینه وارد کردن دانش تکنولوژی و انتقال و فروش آن استفاده کنیم و جزیره کیش در این زمینه به‌عنوان الگویی در کشور معرفی شود.

نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با حضور معاون وزیر ارتباطات، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، مدیرکل دفتر نوآوری و سرمایه‌گذاری وزارت ارتباطات، عصر دوشنبه 3 اردیبهشت در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش افتتاح شد.

این نمایشگاه با عنوان کیتکس 2018 در فضایی به وسعت 7 هزار مترمربع در مرکز بین‌المللی نمایشگاه‌های کیش میزبان علاقه‌مندان است و 57 شرکت‌کننده تا ششم اردیبهشت در حوزه‌های شهر هوشمند، اینترنت اشیاء، هوشمند سازی و امنیت اطلاعات، آخرین توانمندی‌های خود را عرضه می‌کنند. برگزاری رقابت‌های رایانه‌ای و ساخت نرم‌افزارهای کاربردی، حضور استارتاپ ها و برپایی سمینارها و کارگاه‌های تخصصی از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو