زندی: آلمان بهترین جا برای مربیگری است
۷۰۸۹۵۱
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
۵۳۰۵ 
فریدون زندی در مصاحبه با خبرآنلاین از این گفته که کشور آلمان بهترین جا برای کسب تجربه است.

خبرآنلاین: فریدون زندی در مصاحبه با خبرآنلاین از این گفته که کشور آلمان بهترین جا برای کسب تجربه است.

 فریدون زندی بدون شک از آن دست ملی پوشان سابقی است که می توانند درخشش بسیار خوبی در عرصه مربیگری داشته باشند. همانطور که در زمان حضورش در مستطیل سبز نمونه ای متفاوت بود، در دنیای مربیگری هم می تواند چنین وضعیتی داشته باشد.

او که در حال حاضر مشغول به مربیگری در تیم سن پائولی آلمان است در مصاحبه خود با از وضعیت این روزهایش گفته. فریدون درباره مربیگری در سن پائولی می گوید: "اینجا به نظر من بهترین جا برای کسب تجربه است. من در تیم سن پائولی وضعیت خیلی خوبی دارم و به آینده امیدوار هستم." او همچنین در پاسخ به اینکه قصد مربیگری در ایران دارد یا خیر می گوید: "فعلا آلمان بهترین جا برای کسب تجربه است. در این کشور و در باشگاه کنونی من همه جور امکانات وجود دارد و فضا برای کار کردن زیاد است."

او همچنین درباره وضعیت این روزهای تیم سابقش استقلال می گوید: "استقلال با وینفرد شفر به شرایط خوبی رسیده است. من اگرچه وقت نمی کنم بازی های این تیم را زنده ببینم، اما بعد از هر بازی هایلایت رقابت ها را می بینم. این را هم می دانم که امروز استقلال بازی مهمی مقابل سپاهان دارد. امیدوارم تیم در این دیدار پیروز شود تا بتواند رتبه دوم را کسب کند. استقلال پتانسیل این را دارد که به موفقیت های بزرگ تری برسد."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج