ارایه گزارش اقدامات دستگاه‌ها در حوزه آسیب اجتماعی به رهبری
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۱۰۱۵۶
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹
۸۴۰۲
یکصدمین جلسه شورای اجتماعی کشور ظهر امروز به ریاست وزیر کشور و جانشین رئیس شورای اجتماعی کشور در محل این وزارتخانه برگزار شد.

خبرگزاری ایلنا: یکصدمین جلسه شورای اجتماعی کشور ظهر امروز به ریاست وزیر کشور و جانشین رئیس شورای اجتماعی کشور در محل این وزارتخانه برگزار شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی در ابتدای این جلسه با اشاره به گزارش سازمان زندان‌ها در خصوص اقدامات تامینی و تربیتی گفت: یکی از فضاهای مناسب جهت توانمندسازی و آموزش و آگاهی‌‌‌‌بخشی زندانیان محل نگهداری آنها یعنی زندان‌هاست که باید با توجه به ویژگی افراد نسبت به آموزش آنها به خصوص توانمندسازی‌شان برای فراگرفتن حرفه‌های تخصصی اقدامات بیشتری انجام بگیرد و در این خصوص دستگاه‌های مرتبط از جمله سازمان فنی و حرفه‌ای باید همکاری افزون‌تری را داشته باشد.

وی با اشاره به سخنان رئیس سازمان زندان‌ها درباره آموزش ۱۴۰ حرفه در زندان‌های کشور به زندانیان اظهار داشت: سازمان امور اجتماعی در کارگروهی میزان تاثیرپذیری و روند آموزش‌ها در زندان‌ها را بررسی و پیشنهادات خود را جهت کاربردی‌تر کردن اینگونه اقدامات ارائه کند.

وزیر کشور از دستگاه‌‌‌‌های مسئول خواست از خانواده‌‌‌های زندانیان متاهل حمایت‌های جدی‌تری در قالب توانمندسازی، ایجاد اشتغال و پرداخت تسهیلات انجام بگیرد. همچنین شورای اجتماعی کشوری طرحی بدین منظور جهت همکاری شهرداری‌ها، استانداری و سایر دستگاه‌ها تهیه و ارائه کند.

رحمانی فضلی پس از ارائه گزارش ناجا از اقدامات صورت گرفته در حوزه آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: در محل‌های ثابتی که شاهد مزاحمت‌‌هایی برای نوامیس مردم هستیم، ناجا با اقدامات فنی خودروهایی که به طور مشخص و با هدف ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم اقدام می‌کنند را شناسایی و اقدامات مناسب قانونی با آنها انجام شود.

وی بر ضرورت افزایش آگاهی‌‌‌بخشی در زمینه عوارض ناشی از مصرف مواد مخدر صنعتی تاکید و خاطرنشان کرد: صداوسیما با اختصاص برنامه‌های ویژه و مناسب نسبت به آگاهی‌‌بخشی مردم درباره عوارض مصرف مواد مخدر صنعتی اقدامات جدی‌تری انجام دهد زیرا براساس آمارها سالانه سه هزار نفر بر اثر استفاده از مواد مخدر صنعتی فوت می‌کنند که با اطلاع‌‌‌‌رسانی دقیق در این حوزه می‌توان پیشگیری‌های بیشتری داشته باشیم.

وزیر کشور پس از گزارش سازمان ثبت احوال از آخرین وضعیت آمار طلاق و ازدواج در کشور ابراز داشت: صداوسیما نسبت به اختصاص برنامه ویژه‌‌‌‌ای برای اطلاع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسانی دقیق از وضعیت آماری ازدواج و طلاق با حضور کارشناسان سازمان ثبت احوال اقدام کند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در حوزه آسیب‌‌‌های اجتماعی در جلسه ماه جاری در حضور رهبر انقلاب ارائه خواهیم کرد، عنوان کرد: به همت رهبر انقلاب و تاکیدات رئیس‌‌جمهور، شورای اجتماعی کشور در مسیر مناسب و صحیحی قرار گرفته و به درک درستی از موضوعات آسیب‌های اجتماعی رسیده است.

وی ادامه داد: انگیزه بسیار بالایی بین دستگاه‌های عضو شورای اجتماعی کشور وجود دارد و با تلاش‌ها و برنامه‌هایی که تا کنون اجرا شده، رو به جلو بوده است اما به حد مطلوب نبوده و باید بیش از گذشته تلاش کنیم.

وزیر کشور با بیان اینکه انتظار است بر اساس تقسیم کار ملی که وجود دارد، هر دستگاهی که مسئول بررسی و انجام اقدامات لازم در موضوع آسیب‌های اجتماعی بوده، نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشد، یادآور شد:

رحمانی فضلی اضافه کرد: شورای اجتماعی کشور گزارش کاملی از این تقسیم کار ملی آماده کند تا در جلسه ماه جاری در حضور رهبر انقلاب آن را ارائه کنیم.

گفتنی است در این جلسه، معاون رئیس‌‌‌جمهور در امور زنان و خانواده، دادستان عمومی و انقلاب تهران، رئیس تبلیغات اسلامی، معاون اجتماعی ناجا، معاون اجتماعی وزارت بهداشت، معاون تربیتی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان زندان‌ها و نمایندگانی از سایر دستگاه‌های عضو شورای اجتماعی کشور حضور داشتند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1397/02/09
لطفآبه حال ماهم باشید بیکاری گرانی اجاره خانه بالا اینهاروهم به گزاشتات + کنید ممنون جناب وزیر
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1397/02/10
بیش از۳۰درصدسرپرست خانوادههابیکارن وفقیرجوانان ولی۱۰ملیون شغل افغانیابیکارواشغال کردن وخرج بودجه۱۶ملیون افغانی میدیم هرساعت۵۰نفرزندان میرن به خاطربیکاری وفقروهرساعت۳۰نفرطلاق وهر۴نفر۱،نفربیکارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر