ارایه گزارش اقدامات دستگاه‌ها در حوزه آسیب اجتماعی به رهبری
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۱۰۱۵۶
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹
۸۳۵۹
یکصدمین جلسه شورای اجتماعی کشور ظهر امروز به ریاست وزیر کشور و جانشین رئیس شورای اجتماعی کشور در محل این وزارتخانه برگزار شد.

خبرگزاری ایلنا: یکصدمین جلسه شورای اجتماعی کشور ظهر امروز به ریاست وزیر کشور و جانشین رئیس شورای اجتماعی کشور در محل این وزارتخانه برگزار شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی در ابتدای این جلسه با اشاره به گزارش سازمان زندان‌ها در خصوص اقدامات تامینی و تربیتی گفت: یکی از فضاهای مناسب جهت توانمندسازی و آموزش و آگاهی‌‌‌‌بخشی زندانیان محل نگهداری آنها یعنی زندان‌هاست که باید با توجه به ویژگی افراد نسبت به آموزش آنها به خصوص توانمندسازی‌شان برای فراگرفتن حرفه‌های تخصصی اقدامات بیشتری انجام بگیرد و در این خصوص دستگاه‌های مرتبط از جمله سازمان فنی و حرفه‌ای باید همکاری افزون‌تری را داشته باشد.

وی با اشاره به سخنان رئیس سازمان زندان‌ها درباره آموزش ۱۴۰ حرفه در زندان‌های کشور به زندانیان اظهار داشت: سازمان امور اجتماعی در کارگروهی میزان تاثیرپذیری و روند آموزش‌ها در زندان‌ها را بررسی و پیشنهادات خود را جهت کاربردی‌تر کردن اینگونه اقدامات ارائه کند.

وزیر کشور از دستگاه‌‌‌‌های مسئول خواست از خانواده‌‌‌های زندانیان متاهل حمایت‌های جدی‌تری در قالب توانمندسازی، ایجاد اشتغال و پرداخت تسهیلات انجام بگیرد. همچنین شورای اجتماعی کشوری طرحی بدین منظور جهت همکاری شهرداری‌ها، استانداری و سایر دستگاه‌ها تهیه و ارائه کند.

رحمانی فضلی پس از ارائه گزارش ناجا از اقدامات صورت گرفته در حوزه آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: در محل‌های ثابتی که شاهد مزاحمت‌‌هایی برای نوامیس مردم هستیم، ناجا با اقدامات فنی خودروهایی که به طور مشخص و با هدف ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم اقدام می‌کنند را شناسایی و اقدامات مناسب قانونی با آنها انجام شود.

وی بر ضرورت افزایش آگاهی‌‌‌بخشی در زمینه عوارض ناشی از مصرف مواد مخدر صنعتی تاکید و خاطرنشان کرد: صداوسیما با اختصاص برنامه‌های ویژه و مناسب نسبت به آگاهی‌‌بخشی مردم درباره عوارض مصرف مواد مخدر صنعتی اقدامات جدی‌تری انجام دهد زیرا براساس آمارها سالانه سه هزار نفر بر اثر استفاده از مواد مخدر صنعتی فوت می‌کنند که با اطلاع‌‌‌‌رسانی دقیق در این حوزه می‌توان پیشگیری‌های بیشتری داشته باشیم.

وزیر کشور پس از گزارش سازمان ثبت احوال از آخرین وضعیت آمار طلاق و ازدواج در کشور ابراز داشت: صداوسیما نسبت به اختصاص برنامه ویژه‌‌‌‌ای برای اطلاع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسانی دقیق از وضعیت آماری ازدواج و طلاق با حضور کارشناسان سازمان ثبت احوال اقدام کند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در حوزه آسیب‌‌‌های اجتماعی در جلسه ماه جاری در حضور رهبر انقلاب ارائه خواهیم کرد، عنوان کرد: به همت رهبر انقلاب و تاکیدات رئیس‌‌جمهور، شورای اجتماعی کشور در مسیر مناسب و صحیحی قرار گرفته و به درک درستی از موضوعات آسیب‌های اجتماعی رسیده است.

وی ادامه داد: انگیزه بسیار بالایی بین دستگاه‌های عضو شورای اجتماعی کشور وجود دارد و با تلاش‌ها و برنامه‌هایی که تا کنون اجرا شده، رو به جلو بوده است اما به حد مطلوب نبوده و باید بیش از گذشته تلاش کنیم.

وزیر کشور با بیان اینکه انتظار است بر اساس تقسیم کار ملی که وجود دارد، هر دستگاهی که مسئول بررسی و انجام اقدامات لازم در موضوع آسیب‌های اجتماعی بوده، نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشد، یادآور شد:

رحمانی فضلی اضافه کرد: شورای اجتماعی کشور گزارش کاملی از این تقسیم کار ملی آماده کند تا در جلسه ماه جاری در حضور رهبر انقلاب آن را ارائه کنیم.

گفتنی است در این جلسه، معاون رئیس‌‌‌جمهور در امور زنان و خانواده، دادستان عمومی و انقلاب تهران، رئیس تبلیغات اسلامی، معاون اجتماعی ناجا، معاون اجتماعی وزارت بهداشت، معاون تربیتی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان زندان‌ها و نمایندگانی از سایر دستگاه‌های عضو شورای اجتماعی کشور حضور داشتند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1397/02/09
لطفآبه حال ماهم باشید بیکاری گرانی اجاره خانه بالا اینهاروهم به گزاشتات + کنید ممنون جناب وزیر
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1397/02/10
بیش از۳۰درصدسرپرست خانوادههابیکارن وفقیرجوانان ولی۱۰ملیون شغل افغانیابیکارواشغال کردن وخرج بودجه۱۶ملیون افغانی میدیم هرساعت۵۰نفرزندان میرن به خاطربیکاری وفقروهرساعت۳۰نفرطلاق وهر۴نفر۱،نفربیکارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
انجمن پرستاری ایران_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر